TechnikaTlačové správy

Ryžovar Lauben Rice Cooker 1800BC sa postará varenie ryže aj…

Potrpíte si na perfektne uvarenú ryžu? Či už ako prílohu k mäsu, rizoto alebo zamotanú v sushi? Doprajte si ju s ryžovarom Lauben Rice Cooker 1800BC, ktorý je multifunkčný, a naviac skvele doplní vašu kuchyňu svojim krásnym designom. Dokáže ale omnoho viac. Okrem dokonalej ryže s ním pripravíte aj najrôznejšie polievky, cereálne kaše alebo strukoviny. A ak máte chuť na niečo extra zdravé, siahnite po kovovom paráku, ktorý je súčasťou balenia. Vďaka nemu pripravíte pokrmy bez použitia tuku.

ryžovar lauben

Ryžovar nemusí byť len na varenie ryže

S ryžovarom Lauben Rice Cooker 1800BC uvaríte pohodlne pre celú rodinu. Jeho nádoba má totiž kapacitu 1,8 l. Funkcia Keep warm udrží ryžu teplú pokojne celý deň. Zapne sa totiž sama automaticky hneď po ukončení varenia, čo vám budú signalizovať svetelné kontrolky.

A intuitívne ovládanie ryžovaru zvládne každý. K všetkému vám totiž bude stačiť len jedno tlačidlo. Cez pokrievku z tvrdeného skla uvidíte, čo sa s daným pokrmom deje a ako je na tom. Báť sa pripálenia ale nemusíte. Povrch nádoby je totiž pokrytý nepriľnavou vrstvou. A vďaka technológii Cool Touch nehrozí ani vaše popálenie. Po varení tak nádobu len šupnete do umývačky a budete mať hotovo. Aké jednoduché!

Ryžovar Lauben Rice Cooker 1800BC je dostupný na www.lauben.com za 49,99 EUR

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:Technika