podniky

Stránky spoločnosti Orange zlé, responzibilné a kontakt mizerný

Webové stránky mobilných operátorov by mali ľudí prilákať a priamo informovať, hlavne ich zbytočne nenaštvať a ak im má niekto záujem oznámiť nejaké chyby, mali by s tým počítať, aby nálezca naštvaný nakoniec nepísal takýto článok. Spoločnosť Orange víta stránkami Orange.sk, ktoré sú neforemné, zobrazujú sa akoby na mobile, no problém je, že pristupujem z klasického počítača. Problém však nakoniec nemajú len v tom, že sa zobrazujú v podivnej responzibilnej podobe, ale aj v tom, že je doslova nemožné do Orange napísať. Kontaktovať ich, že majú na stránkach zásadné technické aj bezpečnostné diery. Keďže kontaktovať Orange je nemožné, nemáme ani následne záujem nezištne či akokoľvek inak vlastne spoločnosti pomáhať. Zrejme totiž možnosť kontaktu z vonka zamietli zámerne.

Orange.sk stránky

Kontakt je zlý vtip
Pod heslom „Sme vždy nablízku…“ sa na stránkach nachádza políčko KONTAKTUJTE NÁS. Jeho problém je, že poskytuje roletovú ponuku s výberom možnosti v akej chcete Orange kontaktovať. Jeden z najčastejších problémov a ukážkou amaterizmu je neponúknuť všeobecnú možnosť, ale len niekoľko obmedzených na druhy poskytovaných služieb a aby to nestačilo, potrebujete vyúlniť aj svoje telefónne číslo, ktorého sa problém týka. Spoločnosť Orange si však sama hádže polená pod nohy hneď prvými slovami v celej kontaktnej sekcii. Stránky totiž hneď hore uvádzajú „V prípade vašich otázok, pripomienok či postrehov použite prosím nasledujúci formulár.“ avšak ten formulár nie je za žiadnych okolností použiteľný. Žiada priveľa údajov a výberov, ktoré nedávajú logiku. Nemôžete si vybrať niečo iné a tak sa nedá spoločnosť kontaktovať ani s vymyslenými údajmi. Žiada totiž číslo, na ktorom sa vyskytuje problém.

Dokonca aj vtedy, keď vyberáte služby, kde by ste potrebu zadávania čísla nečakali. Oblasť, ktorej sa podnet týka teda ani nie je žiadnou možnosťou postrehov a pripomienok, ako stránky tvrdia. Na výber máte len konkrétne služby. Verifikačný kód stránky neprijímajú ani s vymyslenými údajmi. Príšerná možnosť (ne)kontaktovať spoločnosť nakoniec vzdávame a po 15 minútach trápenia sa nebudeme viac vo veci špárať a snažiť sa pomôcť. Už zajtra navštívime najbližšiu pobočku pošty a spýtame sa zo zvedavosti na tú propagovanú mobilnú sieť Štvorka.

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:podniky