reklamaslužby

Pokec.sk spustil reklamnú kampaň príbehmi ľudí a ich zoznámeniami

Azda každý už mal možnosť vidieť nové reklamy v televízií, ktoré propagujú najznámejšiu zoznamku a online chat u nás – Pokec. Výrazne ho neoslabil ani príchod Facebooku a naďalej si drží hornú priečku pre online komunikáciu s ostatnými užívateľmi u nás. V súčasnosti sa opäť zviditeľňuje výraznou kampaňou, aktuálna je postavená z príbehov skutočných ľudí, ktorých život sa zmenil vďaka Pokecu.

Pokec La Suerte

Reklamná kampaň na Pokec.sk odštartovala v októbri. Poukazuje na reálne príbehy reálnych ľudí z Pokecu, kde základný slogan kampane je: „Milióny nových príbehov.“ Obsahuje komplexný mediamix, možno ju vidieť v celoplošnej televízii, rádiách, kinách a v printe. Okrem toho beží aj masívna internetová podpora na vlastných weboch Azetu, či už vo forme fireplace (brand webu) alebo ako video-reklama. Kreatívna idea reklamnej kampane vznikla inhouse v Azete, scenáristami sa stali reálni ľudia – samotní aktéri príbehov a o produkčnú stránku videí sa postaral GLUUU TV.

„Za 15 rokov pôsobenia Pokecu dostávame na naše oddelenia množstvo ďakovných e-mailov a príbehov od používateľov, ktorí práve vďaka Pokecu spoznali veľa nových priateľov, členov hudobných a tanečných skupín, ale aj svojichživotných partnerov. Preto sme sa rozhodli niektoré z nich vybrať a ukázaťostatným,“ povedal Milan Dubec, generálny riaditeľ Azet.sk. 

„Veľkej reklamnej kampani predchádzala výzva na Pokec.sk, aby sa používatelia zapojili a napísali nám svoje príbehy, ktoré sa reálne na Pokeci odohrali. Boli sme milo prekvapení pozitívnymi reakciami ľudí a zo všetkých možných príbehov sme vybrali tri, ktoré môžete vidieť v televízií a v ostatných médiách,“ upresňuje JindřichStaněk, marketingový riaditeľ Azet.sk.

Píše tlačová správa od Azet.sk. Môže to byť pravda? Prečo nie? Skúsenosti mnohých ľudí sú síce aj negatívne, čo je v konečnom dôsledku opäť len dielom ľudí, ktorí sa tam objavujú spolu s vami. Obťažovanie žien a dievčat je na dennom poriadku aj v súčasnosti. Viacero opatrení služby Pokec, ktorá sa snažila eliminovať tieto riziká vždy síce obišli, no v konečnom dôsledku sa predsa len Pokec stal tradičným a najpopulárnejším miestom stretávania ľudí, kde vznikali pochopiteľne aj nové priateľstvá a vzťahy. Mimo tie, ktoré sa pretvorili do vzťahu, alebo svadby, boli aj obchodné a kamarátske.

Nasledovné videá sú práve tie, ktoré pochádzajú z tejto kampane:

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:reklama