médiánovinky

Po odchode ľudí z redakcie SME už štartuje nový Projekt N

Projekt N

Podporovatelia a sledovatelia nového mediálneho projektu Projekt N, ktorý vzniká po odchode niektorých ľudí zo SME, sa prostredníctvom šéfredaktora Matúša Kostolného a jeho krátkeho príhovoru dostáva aj k všetkým, ktorí prejavili záujem o viac informácií tejto novinky. Podľa tohto príhovoru sa v priebehu najbližších šiestich týždňoch spustí nový nezávislý spravodajský denník na webe a čoskoro ho majú doplniť aj tlačené noviny.

Podobne ako aj iné projekty, napríklad Zem a Vek, potrebujú tieto noviny aj zmysel vychádzať, záujem ľudí a tak je vlastne svojim spôsobom výhodou to, že touto krátkou žiadosťou smerom k podporovateľom sonduje záujem o predplatné, ale tiež ponúka už možnosť uhradiť svoje predplatné a získať tak prístup k všetkej redakčnej tvorbe.

Projekt N predplatné
V prípade záujmu si tak sami môžete pozrieť možnosti, aké máte v prípade záujmu o podporu nového denníka. 29 EUR stojí polročné predplatné na online obsah, 69 EUR tvorí sumu za predplatné papierových vydaní, ktoré zatiaľ nie je jasné. Jeho periodicita bude známejšia až neskôr a závisí od finančných prostriedkov. Lepšie, ako sľúbiť ihneď presné určenie periodicity papierových vydaní. Za 99 EUR získate exkluzívne členstvo a signovanú kresbu od Shootyho. Pokiaľ to ľudí zaujme, Shooty bude mať unavenú pravačku. Alebo je ľavák?
Viac o predplatnom a možnej podpore: http://podporujem.projektn.sk

Projekt N už funguje ako vydavateľstvo s kontaktom N Press, s.r.o., Wilsonova 1, 811 07 Bratislava, IČO: 46 887 491. Hoci oficiálne stránky http://projektn.sk hlásia, že oficiálne začnú fungovať od 1.1. 2015, už dnes obsahujú viacero informácií a článkov, ktoré sa podobajú na klasický denník. Zaujímavé je aj číslo, koľko fanúšikov majú na Facebooku. To nebude len tak.

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:médiá