Kultúra a umenie

Mama, nová kniha Táni Keleovej-Vasilkovej, vychádza v apríli

Táňa Keleová-Vasilková je jednou z najúspešnejších slovenských spisovateliek posledných desaťročí. Nič pre mužov poväčšine, ale úspešná hlavne medzi ženami nad 40 rokov. Jej verní čitatelia si mohli v posledných rokoch všimnúť redizajn a ďalšie vydania jej pôvodných románov, ktoré získali jednotný vzhľad s charakteristickými spoločnými znakmi a farebnými odtieňmi.

Táňa Keleová Vasilková, novinka Mama, 2018

Na jednotlivé obálky sa tak dá pozerať a vnímať ich ako súčasť série aj vizuálne, napríklad ak máte knihy utorky zoradené v regáloch kníhkupectiev.

Len pre 1000 zákazníkov bude novinka podpísaná

To, čo určite zaujíma fanúšikov a čitateľky Táni Keleovej-Vasilkovej je aj pripravovaná novinka, ktorú vydavateľstvo IKAR, a.s. vydáva 12. apríla 2018. Novinka Mama je dosiaľ nevydaná novinka. V obchode BUX.sk prináša príležitosť predobjednať si klasickú knihu, ako aj rovnakú knihu doplnenú o vlastnoručný podpis autorky.

Pre prvých 1000 najrýchlejších objednávateľov podpísanej knihy je tak príležitosť získať ju aj na druhom konci republiky. Nie je tak nutné merať cestu na podpisovú akciu do Bratislavy, keďže podpísaná kniha príde za zákazníkom kamkoľvek na Slovensku. Podmienkou je len siahnuť po tej podpísanej. V ponuke je aj nepodpísaná kniha, pre všetkých, ktorí neholdujú písaniu do kníh, alebo pre každého, kto podpis nepotrebuje. Cena je pritom rovnaká.  V predpredajovej cene 10,06 EUR v prípade prihlásenia sa na stránky eshopu, si kúpite obe rovnako.

Z príbehu knihy:

Helga všetko, čo robí, robí s plným nasadením. Kolotoč jej života bol naplnený túžbou byť dobrou manželkou, mamou aj starou mamou. Podarilo sa jej to. Rodine vytvorila bezpečný prístav, naplnený láskou a pochopením. A hoci syn i dcéra sú už dávno dospelí, majú svoju rodinu a svoje deti, nič sa na tom nezmenilo. Vždy je ochotná pomôcť, vypočuť si, poradiť. Nečakala odmenu, no nerátala ani s chladom a kritikou… Ako si s tým poradí?“

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:Kultúra a umenie