Kultúra a umenie

Lorna Byrne na Slovensku: organizované podujatie, lístky aj nová kniha

Lorna Byrne je v kurze. Írska spisovateľka píšuca o anjeloch sa chystá na Slovensko. V radoch jej čitateliek je však správa o jej prednáške mimoriadna vec. Vysoký záujem o ňu dokazuje rýchlosť s akou sa v priebehu len pár dní vypredali miesta. Podujatie je naplánované na 4. novembra 2017 o 09.30h a 15:30h v Ateliéri Babylon, Bratislava (vchod z Kolárskej). Lístky na ticketportali sú už nedostupné, avšak stránky uvádzajú možnosť prípadnej zmeny. Autorka úspešných kníh ako Anjeli v mojich vlasoch (Ikar 2009), Schody do neba (Ikar 2011), Posolstvo nádeje od anjelov (Ikar 2013), Anjelské zamyslenie (Ikar 2017), Anjelské posolstvo (Ikar 2017) a pre dosiaľ ešte len pripravovanú novinku Anjeli na dosah (Ikar 2017). Už tá sa totiž dostáva na Martinuse do rebríčka najžiadanejších kníh a rovnako tak aj v iných kníhkupectvách ešte skôr, ako vôbec kniha vyšla.

Lorna Byrne a jej najnovšia kniha

Oficiálny popis knihy uvádza „V knihe s výraznými autobiografickými črtami sa prelínajú príbehy a živé dialógy z rôznych období Lorninho života. V ranom detstve na írskom vidieku jej anjeli pomáhali a viedli ju pri prekonávaní traumatických udalostí. Príbehy sa prelínajú s detailnými opismi anjelov, ich druhov, správania v styku s Bohom, inými anjelmi aj s ľudskými bytosťami s dôrazom na ich úlohu v našom živote a po smrti. Také podrobné informácie dosiaľ neboli nikde inde zverejnené. Lorna v knihe spomína, ako sa jej manžel Joe, ktorý umrel mladý, vracia a navštevuje ju. Prvýkrát odkrýva rolu duší našich najbližších, ktorí sa môžu nakrátko vrátiť z neba, aby nám pomáhali a viedli nás v kritických okamihoch našej životnej púte.“

Lorna Byrne anjeli

Zaujímavosťou je, že v kníhkupectve BUX.sk prebieha predaj knihy v trochu inej podobe, s podpisom autorky, no aby ste stihli možnosť získať podpísanú knihu, limitovaný čas je do 31. 10. 2017, kedy je možnosť objednávky knihy s podpisom ukončená, zrejme z dôvodu prípravy. Keďže nejde o limit na počet kníh ale časový limit, dá sa očakávať, že aj pre samotnú autorku to bude veľká výzva, venovať sa toľkým čitateľkám. Najnovšia kniha stojí 10,30 EUR už s predpredajovou zľavou.

Kto je Lorna Byrne?

Lorna Byrne, ktorá už svojim vzhľadom nezaprie írsku domovinu, žije na vidieku. Od svojho detstva vraj komunikuje s anjelmi. Dnes ako žena, ktorej deti sú dospelé, sa venuje písaniu a duchovnej pomoci ľuďom. Píše o anjeloch, o ich zmysli, ale hlavne o duchovnej pomoci ľuďom. Jej tvorba má mimoriadny úspech, len v slovenčine jej zatiaľ vyšli tri knihy a v súčasnosti sú na trhu dve novinky a tretia Anjeli na dosah je tou hlavnou pripravovanou novinkou, ktorá zatiaľ vyvoláva najväčší rozruch.

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:Kultúra a umenie