Tlačové správy

Keď potrebujete darček „o päť minút Vianoce“… v Costa Coffee

Rady v obchodoch sa predlžujú a ľudia sa ponáhľajú viac ako zvyčajne. A pritom stačí tak málo, aby ste si užili sviatočnú atmosféru. Posaďte sa s obľúbenou kávou a vychutnávajte si Vianoce všetkými zmyslami. Napríklad vám nad horúcou šálkou napadne práve „ten“ darček, ktorý ešte chýba. Tie správne darčeky si vás nájdu totiž sami. Kľudne aj v kaviarni.

Costa Coffee

Pro fajnšmekrov, znalcov kávy alebo pre kolegu či tetu

Vedľa rozhodne nešliapnete s 200 gramovým balením kávovej zmesi Mocha Italia. Vyvážená kávová zmes na domácu prípravu kávy neurazí nikoho a poteší všetkých. Obsahuje výhradne pomaly pražené kávové zrná, vďaka čomu je chuťovo vyvážená. Snúbi sa v nej sladkosť, horkosť a plné telo. Výborne sa hodí do moka press konvičky. K dostaniu je vo verzii mletej aj zrnkovej. Cena: 7,90 eur.

Pre kamarátku, kolegyňu alebo eko nadšenca

Pokiaľ niekto nie je práve fanúšik hrnčekov alebo termohrnčekov, toto je ten správy variant balenia kávy so sebou. Nezaťažuje životné prostredie a umožňuje si vychutnať kávu ako z porcelánového hrnčeka v kaviarni. Má objem 250 ml, takže je ideálny na Espresso alebo Corto. Silikónové viečko zabráni drobným nehodám typu škvrna na oblečení pri dobiehaní električky a pod. Cena: 13,50 eur.

Pre toho, kto rád dlho upíja

Termoska Contigo Watermelon v melónovej farbe nenechá kávu len tak vychladnúť. Má objem 295 ml, čo je tak akurát. Prečo s nosiť z kaviarne jednorázové kelímky, keď s touto dizajnovkou si môžete ísť pre dobrú kávu znovu a znovu. Cena v melónovej farbe: 24,90 eur, cena v sivej farbe: 32,90 eur.

Pre neho aj pre ňu

Ani hrnček ani termoska, ale kovový termohrnček EVO. Ideálny napríklad na cestu do práce, kedy musíte ísť autom, hodiť sa bude aj k počítaču do práce, na konferenčný stolík alebo na školskú lavicu. Vďaka neutrálnímu dizajnu pristane jednoducho všetkým. Naviac má objem 400 ml, takže obdarovanému môže káva robiť spoločnosť pomerne dlho. Cena: 13,90 eur.

Pre všetkých, ktorým by ste inak dali pod stromček peniaze

Pokiaľ si nie ste istý ani jedným zo zmienených tipov, siahnite po darčekovej karte. Tou určite nič nezkazíte a obdarovaný si za nabitý kredit vyberie presne to, po čom jeho srdce bude túžiť. Kartu môžete nabiť na odporúčané čiastky 20, 50 alebo 100 eur . Tento rok navyše prvýkrát prichádza karta vo vianočnom booklete. Darček kúpite už zabalený, stačí ho už tak len odovzdať.

Costa Coffee

K dispozícii vo všetkých kaviarňach Costa Coffee.  Viac na www.costa-coffee.sk

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:Tlačové správy