médiá

Hlasovanie 18. ročníka OTO 2017 má opäť chybu, neukladá výber hlasov

Hlasovacia Anketa OTO – Osobnosť televíznej obrazovky je podujatím, kde vyzdvihujú prácu slovenskej televíznej tvorby, relácií a prácu redaktorov a moderátorov. Na Slovensku ide o najväčšie podujatie tohto druhu, keďže zastrešuje všetky televízie, nie len jednu. Jej 18. ročník spustil hlasovanie a ako tomu bolo aj minulý rok, opäť s chybovým systémom, ktorý vás skôr ako medzi hlasujúcich, dostane do varu.

Oto hlasovanie 2018 18. ročník

Chyba v systéme označovania jednotlivých kandidátov na ocenenie totiž občas váš výber zoberie, inokedy nie. Spolu s extrémne pomalou rýchlosťou celých stránok pre nápor ľudí je nutné obrniť sa trpezlivosťou.

Chybné stránky neprijímajú váš výber

Na to, aby ste sa mohli zúčastniť možnosti vyhrať krásny Mercedes, musíte zodpovedať všetky kategórie a vždy vybrať štyroch. Radi by sme. Opakovane prechádzame jendotlivé kategórie a v nich niečo vypadne. To, že je kategória správne vyklikaná, sa zobrazí plným žltým kruhom. To, že ste síce vyklikali správny počet, ale systém si výber nezapamätal, vidíte podľa čísla. Pri výbere štyroch aj kruh žltá farba vyplní, potvrdíte ďalšiu stranu, ale opäť zhasne. Musíte sa vrátiť a do pokúšať sa do zbláznenia zaujať script, ktorý si vašu voľbu zapamätá. Raz to ide, raz nie. Chyba, ktorá však mala prejsť pri Firefoxe testom.

Je zvláštne, že vôbec stránky umožnia prejsť na ďalší krok. Hlasovanie pritom nedovolí odoslať ako neúplné. Stretávame sa počas stredajšieho rána s názormi, že ľudia hlasovať nebudú. Pre chybu, ako aj pre rýchlosť. Azda teda neskôr odstránia nedostatky a bude sa dať konečne označiť štvorica v hudobných skupinách, ktoré napríklad nám nejdú označiť a uložiť ani po ôsmy krát.

Slávnostný večer má byť 17. marca 2018 na Jednotke.
Stránky s hlasovacou anketou: https://oto.pluska.sk

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:médiá