Voľný časzábava

Herný Farming simulator 19 a nový prídavok: alpská mapa a technika

Hráči počítačových hier predovšetkým siahajú po akčných novinkách a rýchlych akciách. Také hry sú obsiahnuté v reklamných kampaniach a do marketingu sa nalieva viac peňazí. Hry, pri ktorých sa vyžaduje čas a premýšľanie sa predávajú samé aj bez veľkej marketingovej podpory. Je takou aj herná séria Farming Simulator, ku ktorej si nájdu cestu mnohí hráči jednoducho pre ojedinelú hrateľnosť. Pre počítač, PS4 alebo XBOX One prístupná hra simuluje veškerú prácu poľnohospodárov. Ste to vy. Hráč, ktorý môže priamo jazdiť traktormi rôznych reálnych značiek a vlastností. Zapojiť vlečky, sejačky, rôzne stroje na obrábanie, údržbu, či žatvu. Celé kombajny, nákladné vozidlá, či techniku na starostlivosť o dobytok, ovce a podobne.

Farming Simulator 19: Alpine Farming Expansion PC

Farming Simulator vo verzii označenej 19 je na trhu už nejaký čas. Za dva roky jej vývojári priniesli niekoľko dodatkov k základnej hre a prídavkov v podobe klasických DLC. Najnovším vylepšením je rozširujúci balíček Alpine. Čo vám prinesie?

Farming Simulator 19: Alpine Farming Expansion PC

Na trh prichádza Farming Simulator 19: Alpine Farming Expansion PC

Rozšírenie Alpine Farming ponúka novú mapu a cez 30 strojov! V tomto najnovšom rozšírení sa nachádza nová lokácia. Rozsiahla mapa horského terénu posadená do nezameniteľných Álp.  Vývojári hry dokázali nie len ponúknuť Alpskú mapu, ale vystihnúť aj atmosféru udržiavaného mesta s jasne rozoznateľnou alpskou nemeckou architektúrou. Vďaka rozšíreniu Alpine Farming pre Farming Simulator 19 si zariadite vlastný poľnohospodársky podnik so zameraním na žatvu trávy na úplne novej mape – inšpirované idylickú krajinou alpského regiónu v Európe.

Farming Simulator 19: Alpine Farming Expansion PC

Toto rozšírenie samozrejme prinesie aj nové značky a stroje. Hodiť sa tak môžu pre laikov neznáme, pre skúsenejších známe Rigitrac SKH 150, Aebi CC 66 a Aebi TT 281+, Lindner Unitrac 122 LDrive, Pöttinger IMPRESS 125F PRO a ďalšie.  Krajina horského údolia Erlengrat, nie je žiadna rovina. Uplatnenie nájdu vozidlá schopné pracovať v takomto teréne a na svoje si príde dobytok, ktorého mlieko je v takomto regióne vo všeobecnosti považované za kvalitné. Aj preto sa budete môcť zamerať na práve spracovanie krmiva pre dobytok či ovce. Hra je inšpirovaná nemecky hovoriacimi regióny Álp vo Švajčiarsku, Rakúsku a južnom Nemecku.

Okolo Erlengratu sa rozkladajú rozsiahle zelené trávnaté polia ohraničené strmými horami, či údoliami. Hra v tomto rozšírení neláka len na nové miesto a terén, ale hlavne na prírastok v podobe viac ako troch desiatok rôznej novej techniky. Opäť ide o licencované značky, verné kópie reálnych strojov a ich funkcií.   Farming Simulator 19: Alpine Farming Expansion PC POZNÁMKA:  táto hra je určená len pre majiteľov základnej hry. Ak už vlastníte základnú hru, postačí si zakúpiť len Alpine Expansion. V prípade ak dosiaľ nemáte žiadnu z hier, pre všetky tri známe a používané platformy vychádza Premium Edition vydanie hry. To obsahuje komplet všetko podstatné, čo doteraz pod Farming Simulator 19 oficiálne vzniklo. Dočkáte sa tak nie len Platinum verzie obohatenej o DLC, ale zároveň získate aj spomínané Alpine.

Farming Simulator 19 a Alpine v predaji:

Minimálne hardwarové požiadavky pre počítač:

  • OS: Windows 7/810 64-bitový
  • Procesor: 2,5 GHz Intel Core i3 2100 / AMD FX 4100
  • Pamäť: 4 GB RAM
  • Grafická karta: 2 GB NVIDIA GeForce GTX 650 / AMD Radeon HD 7770
  • DirectX 11
  • Pevný disk: 20 GB voľného miesta
  • Zvuková karta: kompatibilná s DirectX

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:Voľný čas