Technika

Extra rýchle a odolné pamäťové karty Transcend radu 700S

Technologický výrobca Transcend si už svoje meno postavil na kvalitných pamäťových médiách, aj počítačovom hardware. najnovšie zaujme najmú profesionálov fotografov, alebo používateľov kamier o ktorých zároveň možno povedať, že sú nároční. Nároční preto, že ich technické vybavenie samotné bude nepochybne rovnako tak náročné.

Karty Transcend 700S

Vyšší výkon prístroja si žiada rýchlosť a odolnosť karty. Karty nového radu 700S oplývajú funkciami, aké si poradia aj s 4K kamerami a veľmi rýchlymi veľkými snímkami pri fotografovaní. Prekvapuje totiž rýchlosťou čítania až do 285 MB za sekundu. Karty radu 700S sú v dvoch veľkostných variantoch. Prvá je 32 GB a druhá 64 GB.

Odolné karty voči externým podmienkam

Obe karty sú typom SDXC / SDHC, podporujú rozhranie UHS-II štandardy U3 a V90. Kým čítanie dosahuje rýchlosť 285 MB/s, zápis sa pohybuje do 180 MB/s čo je taktiež veľmi pekná hodnota. Karta stíha oveľa viac, netreba sa báť poškodených snímkov pri veľkej rýchlosti snímania a ani ich poškodenia pre spomalený zápis karty. Odolné sú karty aj voči externým podmienkam. Je to najm to, čo karty namáha bežne. Kontroly na letiskách a presvecovanie rontgenom, no odolné sú aj voči otrasom, proti ponoreniu do vody, proti statickej elektrine a zvláda teploty do -25° pod nulou až 85°C.

  • Záruka daná výrobcom je 5 rokov
  • Výrobca ručí životnosťou 10 000 cyklov vybratia a zasunutia karty.

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:Technika