novinky

Dr. Derm nie je zázrak liečby psoriáz a ekzémov. Dajte si pozor!

Do emailových schránok slovenských používateľov internetu sa dorútilo množstvo nevyžiadanej pošty. Spamové koše lepšie filtrovaných schránok si to všimli, mnoho vlastných serverov nemuselo správy odfiltrovať a tak sme mnohí pod záplavou spamu na Dr. Derm, zázračný krém na všetko. Ľudia trpia roky kožnými ochoreniami, no len tento zázrak vám sľubuje definitívne zbavenie sa ťažkostí. Vraj ide o zázrak medicíny.

Dr. Derm

Dr. Derm podporujú podvodné stránky, čiže môže byť nebezpečný

Dr. Derm je prezentovaný podvodnými stránkami, falošnými lekármi, zákazníkmi, cez falošné texty a aj predaj je samozrejme celkom protiprávny, keďže nespĺňa ani tie najprimitívnejšie náležitosti dané obchodným zákonníkom a nariadeniami, ktoré by sa týkali online alebo zásielkového predaja. Nedozviete sa nič o skutočnom pôvode a zložení. Výrobok je tak nebezpečný, pretože v prípade ťažkostí a reakcií netušíte, kam sa obrátiť. Ak ste si ho objednali, vrátiť ho je nemožné. Zistiť, kto je zodpovedný za neželanú reakciu, alebo spôsobené škody na zdraví, je tiež v podstate veľmi komplikované.

Zásadné problémy prípravku Dr. Derm a jeho stránok

  • Výrobca: neexistuje
  • Predaj: absolútne ilegálny. Nemá nič spoločné s platnou legislatívou. Porušuje azda všetky zákony, ktoré upravujú to, ako má prebiehať online predaj
  • Všeobecné obchodné podmienky: je to nemysliteľné, ale neexistujú
  • Identifikácia predajcu: ťažko pochopiteľné, čo tým predajca sleduje. Rozumieme však, že ako neexistujúca firma, alebo predajca s neželaným renomé nechce, aby ste vedeli, kto stojí za predajom.
  • Privacy Policy: jediné čo sa dozviete o pozadí, je prehlásenie o ochrane súkromia, ktoré nedáva celkom logiku. Ignoruje GDPR zásady, nedozviete sa nič. S vašimi osobnými údajmi sa tak môže diať naozaj čokoľvek. Aj to nebezpečné a nekontrolovateľné.
  • Lekár neexistuje: prezentovaný odborník a garancia spoľahlivosti je falošná. Michail Fedorov, dermatológ. Prax: 30 rokov je vymyslená osoba, meno, prax, keďže pán je z fotobanky. Nejde o skutočného lekára.

Vážne upozornenie

Dajte si preto pozor na svoje peniaze a zdravie. Krémy, ktoré prechádzajú na náš trh mimo dohľad úradov, certifikácie a kontroly, môžu predstavovať vážne riziko na zdraví aj peňaženke.

Chráňte aj svojich blízkych, pokiaľ máte pocit, že by mohli podľahnúť takýmito falošným správam a záujme nakupovať. V prípade ťažkostí s vrátením zakúpeného prípravku, alebo v prípade zdravotných komplikácií odporúčame upozorniť SOI.sk

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:novinky