Gastronómiaslužby

Costa Coffee otvára svoje kaviarne s lahodnou jarnou ponukou

Po mesiacoch strávených v bezpečí našich domovov sa  máme opäť príležitosť stretnúť so svojou rodinou a priateľmi nad lahodnou šálkou obľúbenej kávy. Costa Coffee za prísnych hygienických opatrení opäť otvára všetky svoje kaviarne. So sezónnou ponukou na vás čaká Costa Coffee Kamenné námestie, Aupark aj Eurovea.

Signature drink – káva pre mlsné jazýčky

Máte radi sladko-slané kombinácie? A kávu? Pokiaľ ste odpovedali dvaktrát áno, tak ochutnajte Arašidové cappuccino. Ide o klasické cappuccino, ktoré je však vylepšené sirupom, ktorý chutí ako arašidové sušienky. Sirup v spojení s kávou vyzdvihne tie správne chuťové profily. Tento kávový nápoj naviac vyhral v súťaži Signature Drink a jeho autorkou je baristka Naďa Krejčíčková z Costa Coffee. Môžete si byť teda istý, že vás čaká „kávové nebo“, ktoré je na vrchu ozdobené vanilkovým cukrom.

Corto Classic možno poznáte. Ide o kávovú „jednohubku“. Extrakcia dvoch dávok kávy po dobu krátkych piatich sekúnd zvýrazní chuť kávy Mocha Italia a vyzdvihne jej prirodzenú sladkosť. Povrch Corto Classic baristi ozdobia technikou latte art pomocou jemnej mliečnej mikropeny. Nemusíte ale zostávať pri klasike. Po novom je v ponuke aj Banánové Corto. Banánový sirup urobí z kávy exotický zážitok a zároveň ju ľahko dosladí.

Banánové korto

Obe novinky môžete ochutnať vo všetkých kaviarňach Costa Coffee. Pokiaľ si chcete urobiť ešte väčšiu radosť, zákusok ku káve sa javí ako výborný nápad. Okrem stálej ponuky môžete siahnuť po pistáciovej novinke.

Otvorte oči, prichádza

Viete, čo je u torty naozaj dôležité? Musí byť  krásna na pohľad a nesmie sklamať ani po ochutnaní. Pistáciová torta s malinami toto všetko spĺňa. Učaruje vám nielen svojim vzhľadom, ale aj chuťou. Torta s korpusom red velvet „červený zamat“ označuje farbu piškóty, ktorá môže mať rôzne odtiene červenej. V nápaditej kombinácií s pistáciovou polevou a malinovým pyré vás táto novinka v Costa Coffee prenesie do Ameriky, kde táto torta uzrela svetlo sveta. Tortu posypanú nasekanými pistáciami a malinami si môžete vychutnávať ako dlho len chcete.

Torta v Costa Coffee

Viac na www.costa-coffee.sk

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:Gastronómia