Kultúra a umenie

Vychádza nová kniha Tomáša Najta, napínavý sci-fi triler Vodný muž

Tomáš Najt sa už v minulosti preslávil ako autor dvoch kníh, ktoré dokázal napísať na mobile. Na tom sa dá postaviť parádny marketing a pomocou tohto faktu možno aj knihy uviesť. Sci-fi Zastavený čas aj hororový triler Budinka vznikali na mobile a táto zaujímavosť je o to viac zaujímavejšia, že k tomu dopomohol precízne nastavený Autocorrect na Androide, ktorý už autor viac nedokáže zopakovať na inom telefóne. To však nebol dôvod, pre ktorý svoju najnovšiu knihu nenapísal na mobile. Vodný muž je po štyroch rokoch ďalšou knihou, ktorú všakuž napísal „klasicky“, ako sa na rok 2022 patrí. Na klasickej klávesnici. O čom Vodný muž je?

Vodný muž elektronická kniha sci-fi triler

Vodný muž, nová e-kniha

Vzhľadom na žáner sci-fi triler je azda každému jasné, že oným vodným mužom nebude vodák, či potápač pracujúci v hasičskom záchrannom zbore. Je nim záhadná záporná postava v napínavej knižke, ktorá, aby nebolo z príbehu prezradená priveľa, nie je len tak obyčajným záporákom. Vodný muž z tejto knihy používa zbrane s akými sa bežne nestretávame. Trh presýtený filmami možno už po podobnej téme siahol, ale v tejto podobe je pre čitateľa pripravená naháňačka, ktorá má príchuť „slovenská“. V americkom filme by to vyzeralo inak. Na malom Slovensku, bez náhle nadobudnutých znalostí z archívu knižnice malého mesta, alebo iných trikov, ktoré náhle dajú prenasledovanému tajné zbrane a schopnosti.

Knižka sa napriek zápornej postave dobre drží pri zemi. A niekedy je dobré sa držať pri zemi. Čokoľvek iné totiž niekoho môže stáť život. Slušné, napínavé čítanie pre nadšencov sci-fi žánrov, ale najmä trileru, ktoré sú šmrncnuté trochou sci-fi.

Vychádza ako elektronická kniha

Na trh sa dostáva v týchto dňoch novinka Tomáša Najta v elektronickej podobe. A to na stiahnutie v MOBI, EPUB aj PDF. Download elektronickej knihy je možný v každom dobrom obchode s elektronickým obsahom. Na Martinuse, v Gorile, na BUX.sk, aj na množstve ďalších, vrátane ALZA.sk / ALZA.sk. Hľadajte a užite si to. Nenáročné dielo je ponúkané za nenáročnú cenu. 3,50 EUR je cenou slušnou v zmysle dobrej dostupnosti.

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:Kultúra a umenie

Komentáre sú ukončené