GastronómiaTlačové správy

Variče na vajíčka značky WMF potešia aj po Veľkej Noci

Práve Veľká Noc je obdobie prepojené na vajíčka. Na všetky možné spôsoby. Povedzme, že vajíčka majú svoju dôležitosť vo vašej domácnosti aj mimo toto sviatočné obdobie. Na aký spôsob si ich pripravujete? Na mäkko, na hniličku, alebo na tvrdo? A chce sa vám postávať pri sporáku s počítadlom a striehnuť na konkrétne minúty? Na trhu sú variče na vajíčka. Nemecká značka WMF sa môže pýšiť radom svojich varičov, ktoré spájajú určité dizajnové prvky.

Varič WMF Stelio pre 7 vajíčok naraz

Vo veľkej rodine, alebo pri väšej spotrebe vajíčok siahnite po variči vajec WMF Stelio s väčšou kapacitou. Naraz sa postará až o 7 vajec a vy sa v čase varenia môžete venovať svojim blízkym alebo ďalším činnostiam. Pri zložitejšej nátierke sa ten čas dá využiť na iné prípravy a suroviny. Rovnako tak pri príprave obložených mís, či slaných tort.

Varič vajíčok WMF

Elektronický časovač pritom súčasne umožňuje prípravu vajec presne podľa vášho priania – namäkko, nahniličko, či natvrdo. V neposlednom rade samostatný vypínač a signálny tón na konci varenia vám bude uľahčovať prípravu vajec kedykoľvek a kdekoľvek. Odporúčaná cena 69,99 EUR

Varič vajíčok pre dvoch WMF z radu KITCHENminis®

Tento malý varič na vajcia šetrí miesto vo vašej kuchyni, teda vám bude celoročným pomocníkom, nielen počas veľkonočných sviatkov. Pripraví na raňajky jedno alebo dve vajcia akejkoľvek veľkosti. Je veľmi stabilný, vyrobený z kvalitných materiálov a zároveň sa ľahko čistí. Vy sa tak nemusíte starať o zdĺhavé umývanie hrncov. Keď sú vajcia hotové, zaznie zvukový signál, vy teda ich prípravu nemusíte vôbec strážiť. Odporúčaná cena 69,99 EUR.

Varič vajíčok WMF

Varič a stojan pre jedno vajíčko

Najmenší varič vajíčok značky WMF (Odporúčaná cena 35,99 EUR) je pre jedno vajíčko. Hotové uvarené potom môžete vložiť do vysmiateho farebného stojančeka WMF McEgg a vaše deti majú o zábavu postarané. Veselý stojan vám navyše zaiste bude robiť radosť kedykoľvek, a to nielen na Veľkú noc. Rozhodne sa teda oplatí mať pár takých v zásobe, nikdy neviete, kedy budete vy, alebo vaše ratolesti potrebovať rozveseliť – McEgg sa o to zaručene postará. Použite kladivko na rozbitie škrupiny, siahnite si pre lyžičku v stojane a pochutnajte si! Odporúčaná cena 11,16 EUR.

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:Gastronómia

Komentáre sú ukončené