televíziaTlačové správy

Televízna stanica Spektrum predstaví lokálnu produkciu: Luxusné bývanie

Stanica Spektrum Home v rámci lokálnej produkcie zavŕšila natáčanie novej relácie Luxusné bývanie. Tá divákov zavedie do luxusne zariadených obydlí so zaujímavým príbehom, designovými prvkami a architektúrou. Zároveň ale bude plná originálnych tipov a inšpirácie. Relácia štartuje 15. apríla a uvádzať ju bude moderátorka Eva Borská spoločne s interiérovým designérom Tomášom Marxom.

luxusní bydlení Spektrum HOME

Milovníkov bytového dizajnu poteší nová relácia Luxusné bývanie. Tá predstaví zaujímavé bývanie v Českej republike, ktoré sa vymyká bežnému usporiadaniu buď z pohľadu luxusu, architektonických prvkov, lokality alebo designu. Okrem zaujímavých interiérov a exteriérov sa diváci môžu tešiť na interiérového designéra Tomáša Marxa, ktorý im odovzdá tipy a inšpiráciu na osvieženie vlastného bývania a obľúbenú moderátorku Evu Borskú, ktorá ich nechá nahliadnuť aj do svojho súkromia a obydlia. Dvojica divákov prevedie desiatimi epizódami, v ktorých predstaví hneď dve nehnuteľnosti.

Spektrum Home

Spektrum Home je lifestylová a zábavná stanica vysielaná v HD kvalite, ktorá sa sústredí na poskytovanie veľkého výberu filmov, seriálov, inšpiratívnych a odpočinkových faktografických relácií, ako sú relácie určené pre domácich majstrov, interiérový design, architektúra, nehnuteľnosti, cestovanie a záhradkárčenie. Napríklad Svet záhradkárov s Monty Donom. Z lokálnej produkcie tu môžu diváci vidieť relácie Markéta na trhu a Recepty našich babičiek, ďalej  relácie o bývaní a záhrade s odborníkmi z odboru ako sú dvojčatá Scottoví z relácie Property Brothers, Grand Designs, ale aj na relácie o neobvyklých a krásnych domoch, ktoré divákom umožnia uniknúť z reality, ako sú Lovci ostrovov nebo Great Escapes.

luxusní bydlení Spektrum HOME

Plánom AMC je postupne rozširovať programovú skladbu tak, aby bola pestrejšia a priebežne sa budú pridávať nové žánre, vrátane zábavného obsahu pre ženy.

Do rodiny AMCNI patrí okrem stanice Spektrum Home ešte stanica CBS Reality, športové stanice Sport1 a Sport2, Film+, ktorý vysiela populárne filmy a detské stanice Minimax a JimJam. Milovníci varenia si užijú sledovanie stanice TV Paprika. Stanica Spektrum ponúka najrôznejšie dokumenty a stanica AMC zase  pôvodné seriály a filmy.

Vysielať sa bude každú sobotu od 15. apríla o 19.30. A kto by nestihol premiéru, môže sledovať reprízu vždy v nedeľu poobede o 9.05 alebo poobede o 15.05.

O AMC Networks International – Central and Northern Europe

AMC Networks International – Central and Northern Europe je súčasťou AMC Networks International, jednou z popredných medzinárodných spoločností na poli televízneho vysielania a distribúcie tematických televíznych staníc, ktoré sa sústreďujú na strednú a východnú Európu. Súčasne portfólio AMCNI – Central and Northern Europe ponúka televízne stanice v štyroch žánroch: športové: Sport1, Sport2, SportM, detské: Minimax, JimJam; zábavno-vzdelávacie: Spektrum, TV Paprika, Spektrum Home a filmové: AMC a Film+. Obsah tematických staníc je vytváraný pre miestnych divákov a trhy v rôznych jazykoch. Je dostupný v celom rade platforiem, vrátane HD služieb a ponúka verzie pre mobilné telefóny.

AMC Networks International (AMCNI) je globálna divízia AMC Networks a je dodávateľom uznávaných zábavných relácií pre predplatiteľov vo viac než 130 krajinách. AMCNI zahŕňa globálne značky a aj populárne stanice s lokálnym významom a rôznorodým žánrovým zameraním. Viac informácií nájdete na www.amcnetworksinternational.com.

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:televízia