Móda a krása

Súťaž o víkend v Dolomitoch s dezodorantmi značky Borotalco

Talianska značka Borotalco prináša svojim spotrebiteľom jedinečnú súťaž o víkend pre dvoch v Dolomitoch! Teraz si môžete zakúpiť akýkoľvek dezodorant značky Borotalco so svojou obľúbenou vôňou.

Vyhrajte pobyt v Dolomitoch

Pre účasť v súťaži stačí zakúpiť jeden z dezodorantov značky Borotalco a nahrať účtenku na súťažnú webovú stránku sutazborotalco.sk počas trvania súťaže, ktorá prebieha od 1. 6. 2023 do 31. 7. 2023. Potom stačí len čakať do 31. 7. 2023, kedy sa uskutoční žrebovanie a môžete vyhrať balíček na výlet!

Borotalco suťaž

Výhercovia budú mať možnosť si sami vybrať termín výletu pre dve osoby. Výherný poukaz bude platný do 31. 12. 2024. Súťaž je otvorená pre všetkých účastníkov, ktorí zakúpia súťažný produkt na území Slovenskej republiky. Buďte súčasťou tejto úžasnej súťaže od značky Borotalco a vyhrajte nezabudnuteľný víkend v Dolomitoch!

Viac o značke

Borotalco je talianska značka dezodorantov s dlhou históriou, ktorá sa píše už od roku 1904. Dezodoranty Borotalco Original, Intensive a Soft obsahujú unikátnu zložku Active Crystal Talc©, ktorá je tým skutočným tajomstvom víťazstva nad potom. Active Crystal Talc© je jemne mletý prášok z mastenca (špeciálneho prírodného ílového minerálu), ktorý sa používa pre svoju čistotu, jas a všestrannosť, ako vo farmaceutickom, tak aj kozmetickom priemysle. Borotalco ponúka celý rad dezodorantov v spreji, guličke či v tuhom prevedení.

Viac na: sutazborotalco.sk

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:Móda a krása