GastronómiaTlačové správy

Rio Mare: Tri varianty tuniaka Tonno Per Pasta pre talianske chute

Pre nadšencov vynikajúceho tuniaka je značka Rio Mare synonymom kvality a výrazného chuťového zážitku. S novými variantmi Tonno Per Pasta prináša Rio Mare nielen zaručenú kvalitu, ale aj možnosť vytvoriť si dokonalé talianske pokrmy na každú príležitosť. Pripravte sa na gastronomickú jazdu, ktorú ponúkajú tri varianty tuniakových omáčok na cestoviny, z ktorých každá zaujme jedinečným spojením chutí.

pasta putanesca

Puttanesca: Symbolom talianskej kuchyne

Jedným z neodolateľných variantov tuniakovej omáčky Tonno Per Pasta od Rio Mare je Puttanesca. Táto ikonická talianska omáčka je známa svojou silnou chuťou a vôňou, ktorá vás zavedie priamo na pobrežie Stredozemného mora. Kombinácia výborného tuniaka Rio Mare s paradajkami, čiernymi olivami, kapari a extra panenským olivovým olejom vytvára nezabudnuteľný gastronomický zážitok. Puttanesca je ideálna pre tých, ktorí si radi pochutia na autentických talianskych príchutiach.

pasta arabiata

Tuniaková omáčka Arrabbiata: Pikantéria oživujúca chuťové bunky

Pre nadšencov pikantného jedla je tu druhý lahodný variant: Tuniaková omáčka Arrabbiata. Táto omáčka dodáva tradičným talianskym pokrmom nový rozmer vďaka čerstvým cherry paradajkám a pikantnému nádychu. Spojenie tuniaka Rio Mare s pikantnou omáčkou zaručuje výnimočnú chuťovú explóziu, ktorá oživí vaše chuťové bunky.

pasta peperoncino

Chilli-cesnakový variant: Oslnivý zážitok pre nadšencov korenia

Posledý, avšak nie menej dôležitý variant je tuniaková omáčka s chilli a cesnakom. Táto omáčka je presne tým, čo hľadáte, ak máte radi pikantné a intenzívne chute. Obohatená extra panenským olivovým olejom dodáva vašim pokrmom dokonalú štruktúru a výrazný zážitok, najintenzívnejšie vychutnáte sa špagetami!

rio mare tuniak

S novými variantmi omáčok Tonno Per Pasta od Rio Mare máte možnosť vytvoriť si autentické talianske pokrmy s výnimočnými chuťami. Puttanesca, Arrabbiata a Chilli-cesnakový variant ponúkajú širokú škálu možností, ktoré uspokoja ako milovníkov tradičných príchutí, tak aj tých, ktorí túžia po jednoduchom a rýchlom gastronomickom dobrodružstve. www.riomare.sk

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:Gastronómia

Komentáre sú ukončené