Móda a krásaTlačové správy

Profesionálne ošetrenie pleti pomocou ProCeuticals

Ak máte pocit, že sa vám nedarí dosiahnuť dokonalú pleť, možno sú na vine nevhodne zvolené produkty alebo ich nesprávna aplikácia. Zoznámte sa s NovAge ProCeuticals, novým radom vyspelej kozmetiky, ktorú vedci doviedli k dokonalosti, aby účinne pôsobila na špecifické problémy pleti a priniesla viditeľné výsledky.

Vyskúšajte 4-týždňovú intenzívnu kúru s vitamínom C

Novinka: NovAge ProCeuticals 10 % roztok s vitamínom C (4 x 7 ml)

Novage OriflameVitamín C je nevyhnutnou látkou, bez ktorej sa neobíde naše telo ani pleť. Jeho najúčinnejšia forma je čerstvá, avšak rýchlo stráca svoju účinnosť. Oriflame však našiel spôsob ako zaistiť čerstvosť tohto vitamínu. Vyskúšajte roztok s 10 % vitamínom C ProCeuticals. Zmiešaním koncentrovaného prášku s hydratačným gélom, ktorý do pleti pomáha vstrebať aktívne látky, vznikne čerstvá zmes, ktorá je veľmi účinná. Pravidelné používanie roztoku s vitamínom C viditeľne redukuje nerovnomernú pigmentáciu, spomaľuje tvorbu a prejavy melanínu, vyrovnáva a rozjasňuje tón pleti a zaisťuje dôležitú ochranu pred UV žiarením a voľnými radikálmi.

Ako na to? Stlačením uzáveru uvoľníte práškový vitamín C (budete počuť cvaknutie) a fľaštičku pretrepte, aby sa rozptýlil do séra. Aplikujte na celú tvár 3-4 pumpičky, pričom sa vyhnite okoliu očí. Používajte počas 28 dní (1 fľaštička = 7 dní) každý večer na čistú pleť, vždy pred aplikáciou očného krému a séra. Dôležité: Nepoužívajte súčasne s retinolovým sérom alebo AHA/BHA.

Ak je vitamín C priamo zmiešaný so sérom, nemôžeme ho mať otvorený dlhšie, ako určitý čas. Preto prišiel Oriflame s malými ampulkami, v ktorých sa vitamín C so sérom jednoducho zmieša a je pripravený na 7-dňové používanie. Odporúčame: Pri používaní tohto produktu sa vyhýbajte pobytu na slnku a celoročne používajte ochranný faktor SPF 50, ak na pleť aplikujete kúru s vitamínom C, retinolom alebo AHA kyselinami.

Cena: 39,99 €

K zakúpeniu na e-shope www.oriflame.sk

Zaraďte pleťovú masku 1x týždenne do svojho rituálu

Novinka: NovAge ProCeuticals Pleťová maska z biocelulózy

Novage OriflameTajomstvo prémiových produktov NovAge spočíva vo výťažkoch z rastlinných kmeňových buniek. Vrátane nich sú v pleťovej maske aj ďalšie zázračné zložky, napríklad populárna rastlinka „cica,“ ktorá je extrémne bohatá na vitamíny, minerály a predovšetkým má regeneračné a upokojujúce účinky. Maska obsahuje tiež niacinamíd – vitamín B3, ktorý pomáha pri aknóznej pokožke a rozšírených póroch, ale aj pri citlivej podráždenej pokožke, pretože dokáže budovať prirodzenú bariéru pleti. ProCeuticals pleťová maska viditeľne pomáha už po mesiaci používania. Je vyvinutá z jemnej biocelulózy, tzn. že dokáže intenzívne nasať všetky látky a následne ich absorbovať do pokožky.

Tip: Pre ideálnu obnovu buniek používajte masku 1x do týždňa.

Cena: 8,99 €

K zakúpeniu na e-shope www.oriflame.sk

Dajte zbohom drsnej pokožke vďaka retinolu

Novinka: NovAge ProCeuticals Retinolové sérum (30 ml)

Novage OriflameRetinol získal v posledných rokoch na obľúbenosti. Retinolové sérum veľmi intenzívne pomáha pri obnove buniek – zbavuje sa tých starých, aby ich mohli vystriedať nové. Avšak pozor, retinol nie je produkt, ktorý by ste mali používať celoročne. Ak sa cítite, že vaša pleť potrebuje omladiť, zjemniť, zbaviť pigmentových škvŕn, rozšírených pórov či jaziev po akné, zaraďte retinol podľa potrieb na pár týždňov do svojho pleťového rituálu a potom ich vystriedajte s iným produktom. Dôležité: Nekombinujte s vitamínom C, tieto dve látky sa spolu nemajú rady.

Ako na to? Retinolové sérum aplikujte večer na dôkladne vyčistenú pleť. Nechajte ho vstrebať a potom pokračujte s ďalšími krokmi pleťového rituálu. Odporúčame: Pri používaní tohto produktu sa vyhýbajte pobytu na slnku a celoročne používajte ochranný faktor SPF 50, ak na pleť aplikujete kúru s vitamínom C, retinolom alebo AHA kyselinami.

Cena: 19,99 €

K zakúpeniu na e-shope www.oriflame.sk

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:Móda a krása