TechnikaTlačové správy

Nová dimenzia počúvania: slúchadlá LAMAX NoiseComfort ANC

Kedykoľvek potrebuješ vypnúť a proste len byť vo svojom svete, slúchadlá LAMAX NoiseComfort ANC ťa tam za okamih prenesú. Žiadne rušivé elementy, len hudba a ty. Stačí si ich nasadiť a rušní spolucestujúci alebo ruch v kancelárii zmizne, tvoj súkromný koncert môže začať.

Lamax slúchadlá

Slúchadlá LAMAX NoiseComfort ANC

Bluetooth slúchadlá LAMAX NoiseComfort ANC sú vybavené skvelou funkciou aktívneho potlačenia hluku, lusknutím prstov tak vypneš všetko okolo. Nech už si kdekoľvek, okolitý svet bude zrazu ďaleko. Zaradujú sa aj tvoje uši, pretože nie je tým pádom potrebné mať volume naplno. Pokoj a obľúbenú hudbu si môžeš užívať až 50 hodín na jedno nabitie, čo zo slúchadiel robí skvelého parťáka aj na dlhé cesty.

Slúchadlá lamaxIch konštrukcia je naviac odolná, takže veľa vydrží a ešte aj skvele vyzerajú. Tvrdé puzdro ich zase ochráni, keď budú odpočívať. Akémukoľvek playlistu dajú slúchadlá úplne nový rozmer, tie nadupané basy, vyvážené stredy aj výšky sú skrátka top. O maximálnu kvalitu zvuku sa starajú moderné kodeky AAC a SBC zaistia širokú kompatibilitu. Bluetooth 5.0 pripojí slúchadlá až na vzdialenosť 15 metrov, tak vypni svet a nechaj prehovoriť hudbu.

Slúchadlá LAMAX NoiseComfort ANC sú dostupné za 79,89 na https://www.lamax-electronics.com/cz

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:Technika