Tlačové správy

Vlastníte mobil značky Samsung? Ochráňte ho kvalitným krytom!

Jedna z najpredávanejších značiek mobilov na svete – Samsung, ohuruje už dlhé roky svojou kvalitou a dizajnom všetkých z nás, ktorí si potrpíme na dobrých veciach a máme radi správne investície. K tomu, aby nám telefón slúžil čo najdlhšie, potrebujeme tú správnu ochranu. Čo sem napríklad patrí?

Kryty samsung

Originálny kryt

Ochranný kryt či puzdro na Samsung sú prvá vec, ktorá by vám mala napadnúť, keď ste sa práve rozhodli zakúpiť si telefón tejto lukratívnej značky. Kvalitu si treba predsa ochrániť. Najlepšia ochrana telefónu pred poškodením, je práve kúpa týchto doplnkov. Originálny kryt práve na váš konkrétny typ Samsungu vám zabezpečí pocit istoty, že aj keď sa stane „nehoda“ a vaša „šikovnosť“ opäť zaúraduje, tak telefón ostane nepoškodený. Celkovo sú tu od toho, aby zariadenie udržiavali čo najdlhšie vo svojom pôvodnom stave.

Všetci to dobre poznáme, ako sa správame k veciam. Najprv ich dobre že nenosíme na hodvábnom vankúši  a potom vo chvíľach úplného odviazania iba tak „odhodíme“, keď nám práve zavadzajú. Áno, veci majú slúžiť nám a nie naopak. Fantastické je, že v ponuke krytov a obalov na Samsung sa nájde úplne každý. Niektoré zastupujú klasiku, ale iné sú odviazané a hravé ako vy. Hýria farbami, vzormi a priťahujú pozornosť. Keď chcete upútať, bude to veľmi jednoduché. Prejavíte sa pomocou (ne)obyčajného krytu či obalu, ktorý navyše ochránia telefón pred vplyvom vonkajšieho prostredia. Škrabance, pády a časté používanie sú príčinou nepríjemných problémov.

Ochrana telefónu pomocou tvrdeného skla a ochrannej fólie

Keď už je konštrukcia vášho Samsungu ochránená, ostáva už len displej. Ešteže nás nová doba a technika dokáže stále s niečím prekvapovať. Displej je na telefóne veľmi často využívaný a nakoľko dnes sú už všetky dotykové, bolo by nefér zabudnúť naň. Ochranné fólie sa dajú kúpiť už za pár centov a dokážu ochrániť aj ten najdrahší prístroj. Ich životnosť nie je síce trvácna, ale svoj účel si splnia. Displej ostane ochránený pred znečistením a škrabancami. Ešte lepším riešením je tvrdené sklo, ktoré sa tiež veľmi jednoducho iba nalepí na obrazovku. Rovnako ako rôzne silikónové obaly či iné kryty, aj tvrdené sklo má funkciu ochrániť váš telefón v prípade pádov na tvrdú podložku.

 

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:Tlačové správy