zábava

Rakuten Viber pripravil pre svojich užívateľov na Halloween zážitok

Rakuten Viber pripravil pre svojich užívateľov na Halloween strašideľný zážitok. V 360 stupňovej miestnosti môžu zažiť realistickú atmosféru hororovej scény priamo v aplikácii.

Viber Rakuten Halloween zážitok

Bratislava, 31. októbra – Rakuten Viber, jedna z popredných svetových aplikácií pre zasielanie správ, pripravila pre svojich užívateľov na Halloween hororový zážitok, ktorý môžu zakúsiť v prvej 360 stupňovej miestnosti plnej hrôzy. V tomto strašideľnom období si užívatelia Viber môžu užiť extrémne realistickú animovanú atmosféru hororovej miestnosti a objavovať interaktívne a dobrodružné scény priamo v aplikácii.

Hráči, ktorí sa chcú zúčastniť tohto dobrodružstva, môžu vstúpiť do miestnosti po stiahnutí sady samolepiek zdarma. Čakajú na nich strašideľné, zábavné hry a kvízy, ktoré poskytujú najlepší lokálni partneri spoločnosti Viber.

V 360 stupňovej miestnosti môže každý užívateľ nájsť až 5 spôsobov, ako uniknúť pomocou skrytých prvkov. Tí najlepší hráči, ktorí nájdu všetky východy z miestnosti, vyhrajú špeciálne vytvorené halloweenske samolepky.

Túto 360 stupňovú hru vyvinuli spoločnosti Kvaba Interactive a Robo Animation s využitím najnovších webových technológií VR a optimalizácie pre zobrazenie na Viberi. Vývojári preskúmali rôzne priestorové a dizajnové formy tak, aby zabezpečili najlepší užívateľský dojem. Inovatívna technológia umožňuje hráčom plne sa ponoriť do hry a vychutnať si výnimočný zážitok v chatovacej platforme.

Chcete zažiť dobrodružstvo? Stiahnite si Halloweensky balíček samolepiek ešte dnes!

O platforme Rakuten Viber:

Rakuten Viber spája ľudí. Nezáleží na tom, kto sú, alebo odkiaľ sú. Naša celosvetová užívateľská základňa má prístup k celému radu funkcií, ako sú individuálne rozhovory, videohovory, skupinové zasielanie správ, novinky a diskusia so svojimi obľúbenými značkami a celebritami. Našim užívateľom prinášame bezpečné a slobodné prostredie na zdieľanie svojich emócií.

Rakuten Viber je súčasťou Rakuten Inc., svetového lídra v oblasti e-commerce a finančných služieb. Je oficiálnym komunikačným kanálom FC Barcelona a oficiálnou aplikáciou na zasielanie správ a telefonovanie pre Golden State Warriors.

Pridajte sa k Viberu a užite si najlepší komunikačný zážitok na svete!

Najnovšie informácie o aplikácii Viber sú pre vás vždy pripravené v oficiálnej komunite Viber Slovakia. Tu sa dozviete novinky o nástrojoch v našej aplikácii a môžete sa tiež zúčastniť zaujímavých ankiet.

Zaujímajú vás ďalšie informácie o Rakuten Viber? Nájdete ich tu brand center.

 

 

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:zábava

Komentáre sú ukončené