Gastronómia

Sladký ovocný advent pre malých nedočkavcov (adventný kalendár)

Advent je rozprávkový, ale pre deti je skôr obdobím nekonečného čakania na Štedrý deň. Spríjemnite predvianočný čas sebe aj tým najmenším a zaobstarajte im adventný kalendár od spoločnosti HARIBO. Poteší všetkých milovníkov sladkého, ktorí sa môžu každý z dvadsiatich štyroch decembrových dní tešiť na menšie aj väčšie ovocné želatínové prekvapenie!

Haribo adventný kalendár

Prekvapte tento rok svoje ratolesti a vymeňte známy čokoládový adventný kalendár za kalendár s želatínovými a ovocnými žuvacími cukríkmi. Na milovníkov sladkého v ňom čakajú malé balenia zlatých medvedíkov Goldbären, Phantasia, Tropifrutti, rôzne druhy žuvacích cukríkov MAOAM, ovocný slimák alebo balíčky so špeciálnymi edíciami. Nechýba ani vianočný stromček, sob alebo mikulášska pančucha! HARIBO, výrobca gumového želé, je na trhu už dlhých 98 rokov a za ten čas si ovocné želatínové cukríky obľúbili generácie detí aj dospelých. Oslaďte si advent a užívajte si chvíle s tými najbližšími.

Bežná regálová cena za balenie HARIBO Adventného kalendára 300 g je 9,90 €.

O spoločnosti HARIBO

Nemecká spoločnosť HARIBO je rodinnou firmou, ktorej tradícia siaha už do tretej generácie. Zakladateľ firmy, Hans Riegel senior, nechal svoju spoločnosť HARIBO GmbH & Co. KG zapísať do obchodného registra v nemeckom Bonne 13. decembra 1920. Označenie HARIBO je akronymom slov HAns RIegel BOnn. Synovia zakladateľa, Dr. Hans Riegel († 15. októbra 2013) a Paul Riegel († 2. augusta 2009), prevzali spoločnosť po smrti svojho otca v roku 1946. „Tancujúci medvedík“, vytvorený zakladateľom Hansem Riegelem seniorom, je dnes spoločne s presláveným ZLATÝM MEDVEDÍKOM (GOLDBÄR) kultovou postavičkou značky HARIBO. Spoločnosť HARIBO je svetovou jednotkou na trhu v segmente želatínových  cukroviniek a cukroviniek zo sladkého drievka. Denne vyrobia až 100 miliónov ZLATÝCH MEDVEDÍKOV.

Podpora značky, najvyššia možná kontrola kvality a dôvera spotrebiteľov – to sú základné stavebné prvky úspechu firmy, ktorá dnes svoje produkty vyrába v 15 závodoch po celej Európe.  Celosvetovo firma zamestnáva okolo 7 000 zamestnancov. Od polovice tridsiatych rokov až dodnes sú produkty HARIBO prezentované známym sloganom: „HARIBO robí deti šťastnými a dospelých tiež“.

Viac informácií nájdete na: www.haribo.com

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:Gastronómia