Bývanie

Podlaha do dielne, garáže či pre priemysel z PVC a vzorky Fortelock

Priemyselné podlahy, alebo podlahy do vlastnej dielne, garáže a skladu, môžu mať rôzne podoby. Niekde stačí betón, niekde absolútna rovina vďaka nivelačnej hmote, no veľa krát sú najvhodnejšou voľbou krytiny. Pre garáž a dielňu sú riešením aj PVC podlahy. Pre tých, čo uvažujú nad niečím podobným, je niekoľko možných riešení.

Objednali sme si bezplatné vzorky výrobcu Fortelock

Bezplatné vzorky PVC podláh si môžete objednať na tejto stránke – https://www.fortelock.sk/product/fortelock-industry. Skúsili sme to. Do rúk sa nám tak dostali dve zaujímavé riešenia. Obe dokážu účinne tlmiť kroky, prípadný pád nástrojov a sú tiež čiastočne tepelnou izoláciou, keďže chladná podlaha nie je v priamom styku s obuvou, alebo bosou nohou. Zaujímavé na podlahách s takouto krytinou je aj to, že dobre vyzerajú. V prípade zacvakávacích dizajnov na spôsob puzzle, si PVC krytinu na podlahu umiestni ktokoľvek kto už skladal puzzle.

Vzorka Fortelock INDUSTRY 2010 Graphite

Je príkladom podlahovej PVC krytiny s vyššou odolnosťou. Na dotyk veľmi pevný materiál sa dá na pár milimetrov ohnúť aj na malom kúsku vzorky, ale zachováva si svoj tvar. Má vzor podobný na kovové podlahy.

Fortelock PVC podlahy priemyselné

Fortelock PVC podlahy priemyselné

Vzorka Fortelock LIGHT 2080 Black

O niečo mäkší materiál je určený na podlahy so strednou až ľahšou záťažou. Povrch je tvorený dizajnom vystúpených kruhov. Opačná, teda vnútorná strana, je zložená z plnej plastovej mriežky.

Fortelock PVC podlahy priemyselné

Fortelock PVC podlahy priemyselné

Prednosti PVC podlahy

Nepochybne je najväčšou prednosťou fakt, že položenie takejto podlahy si nevyžaduje technológie, lepidlá, ani vŕtanie. Princíp pokládky a držania je jednoduchý. Zaťaženie a tiež miesto použitia určuje typ odolnosti, ktorý si musíte vybrať. V každom prípade aj po stránke dizajnu, či farebného výberu je tento typ podlahy príležitosťou, ako napríklad vytvoriť vizuálne atraktívny priestor.

Použitie môžu mať v garáži, v dielni, ale tiež na výstaviskách, na predvádzacích plochách, kde si nemôžete dovoliť meniť podlahu prenajímateľa výstavnej plochy. poskladať si podlahu totiž môžete opakovane.

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:Bývanie