televízia

Do relácie O 10 rokov mladší hľadá Markíza stále nových ľudí

Relácia O 10 rokov mladší len nedávno zaujala divákov formátom, kde manželské páry, alebo blízke osoby, môžu získať pomoc odborníkov, zubárov, vizážistov, špecialistov na chudnutie, módu a štýl a vytvoriť zo zanedbaného človeka naozaj o desať rokov mladšieho. Veľa krát sa to televízií a tímu, ktorý šou produkuje, podarilo. Reláciou sprevádzala Miriam Kalisová a Martin Šmahel, pôvodne obaja ešte manželia. Dnes to možno práve oni televízii skomplikovali tým, že sa rozviedli a ako ústredné tváre tejto šou už viac zrejme nebudú sprevádzať ľudí ich zaujímavými premenami. V súčasnosti v TV beží podobný formát, ktorý sa venuje však len obéznym ľuďom a chudnutiu – respektíve ich pretvoreniu do lepšieho života a ich záchrany.

O 10 rokov mladší

Zaujímavé však je, že televízia ešte stále hľadá nové tváre a teda nových ľudí do relácie O 10 rokov mladší. Znamená to, že stále počíta s ďalšími ľuďmi a pkračovaním šou. Napríklad počas pauzy Extrémnych premien, ktorá nepochybne nastane, len čo sa začne pracovať s aktuálne prihlásenými účastníkmi. Teraz totiž vysielajú tých, čo sa prihlasovali na prvú výzvu ešte v roku 2015.

Prihlásenie do O 10 rokov mladší na stránke: https://talent.markiza.sk/10-rokov

Markíza v úvode formulára uvádza:

„Sme radi, že sa chcete prihlásiť. Do relácie O 10 rokov mladší hľadáme pár (manželia, priatelia, kolegovia a pod.) Aby bola vaša registrácia úplná, je nutné aby ste formulár vyplnili obaja. Každý sa registruje zvlášť. Systém vás na základe správne vypísaných formulárov spojí. Skôr ako začnete vypĺňať formulár, pripravte si prosím fotografie tváre, celej postavy a chrupu.“

Foto: Markiza.sk

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:televízia