Bývanie

Nová generácia vinylových podláh očarí

Túžite po nádhernej podlahe prírodného vzhľadu, ktorá vyžaduje minimálnu údržbu? Potom by nová generácia vinylových podláh nemala ujsť vašej pozornosti!

Tento typ podlahovej krytiny začína predbiehať doteraz obľúbené podlahy, ako sú plávajúce laminátové, drevené a dokonca aj dlažbu. Jeho jedinečnosť tkvie v jednoduchej pokládke, údržbe, pružnosti, odolnosti a oproti dlažbe tiež v tepelnej vodivosti. Široká škála dekorov zahŕňa i žiadaný moderný vzhľad opotrebovaného alebo recyklovaného dreva s dokonalou reliéfnou štruktúrou, napodobňujúcou drobné praskliny, hrče či „zárezy“ po píle. To všetko s hrúbkou iba 2,3 až 4,5 milimetra.

Impress zanechá dojem
Za dizajnovú lahôdku je považovaná kolekcia Impress. Vyberte si zo 14 dekorov rôznych drevín a dodajte svojmu interiéru jedinečný vzhľad prírodného dreva. Vďaka reliéfnej štruktúre umožňujúcej nahmatať hrču a ryhy nikto nespozná, že sa nejde o skutočné drevo, ale o jeho praktickejšiu alternatívu, ktorá je v porovnaní s masívnou podlahou nenáročná na údržbu. Okrem vody odolá dokonca aj pazúrikom domácich miláčikov!

Vyberte si kameň
Nechajte sa inšpirovať dekormi Moduleo Select – dlažba. Aj vinylové podlahy v kamennom dizajne sa hrdia vynikajúcimi úžitkovými vlastnosťami, počnúc vysokou odolnosťou a končiac jednoduchou údržbou – stačí ich čistiť bežnou vodou. Účinne tlmia zvuky a rovnako ako celý sortiment Moduleo sú vhodné na podlahové kúrenie.

Zacvaknúť alebo nalepiť?
Systém Click bol navrhnutý s cieľom maximálne uľahčiť montáž – všetky diely zapadnú, ako majú a to bez použitia lepidla. Teraz sa v predajniach BRENO môžete inšpirovať novým typom podlahy Podium Click 40. Vďaka unikátnemu 4-strannému uzamykateľnému systému so zúbkami, ktorý umožňuje inštaláciu vo všetkých smeroch, sa stane pokládka snom. Podium Click 40 v sebe snúbi krásu a trvanlivosť, je nenáročný na údržbu a perfektne izoluje zvuk. Profesionálne kolekcie vinylových lamiel so zámkom Click sú vhodné nielen pre všetky typy miestností v domácnosti, ale aj do komerčných priestorov.

Nové extra dlhé lamely
Nové extra dlhé lamely v klasickej verzii aj vo verzii Click vás zaujmú predovšetkým svojou dĺžkou, ktorá môže byť u MODULEO SELECT 1320 mm a u Podium XXL dokonca až 1950 mm.

Viac informácií o vinylových podlahách Moduleo a Podium vrátane inštruktážneho videa nájdete na stránkach www.BRENO.sk.

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:Bývanie

Komentáre sú ukončené