televíziazábava

Mimi šéf sa vracia do práce a rozbieha ďalší biznis na TV Minimax

Šéf je späť, bejby!  Potom, čo v roku 2017 uviedlo štúdio DreamWorks túto úspešnú rodinnú komédiu, nenechal na seba Mimi šéf dlho čakať, nahodil oblek, obul si lakovky a objavil sa v televíznom seriáli Mimi šéf: späť v hre. Sledujte premiéru prvej série, v ktorej sa za pomoci staršieho brata Tima prediera firemnou džungľou BabyCorp a snaží sa dosiahnuť niečo, čo je veľakrát nemožné aj pre dospelých: rovnováhu medzi prácou a súkromím. Ako sa s touto úlohou popasujú sledujte na televíznej stanici Minimax už 4. mája o 19.00 hod.

mimišéf

Mimi šéf, rád vás spoznávam

Ak ste zatiaľ nemali tú česť spoznať sa s Mimi šéfom, máte čo doháňať. Nezabudnite sa však obrniť nutnou dávkou tolerancie, pretože tento malý vodca si rozhodne žiadne servítky neberie. Musíme však uznať, že na svoj vek toho má za sebou pomerne dosť. Zatiaľ čo vo filme bojoval na trhu rodičovskej lásky s konkurenčnou firmou Šteňa s.r.o., v seriáli stojí pred ďalšími výzvami. V prvej sérii seriálu zapojí Mimi šéf, ako uznávaný zamestnanec tajnej spoločnosti BabyCorp, do pracovných povinností svojho staršieho brata Tima, aby ho previedol drsným svetom podnikania. Konkrétne ho bude učiť, ako zaistiť, aby boli bábätká tými najobľúbenejšími stvoreniami na svete. A hneď v prvej časti na nich čaká neľahká úloha.

Šéfe M, v teréne máš problém

To je prvá veta, ktorú malý ostrieľaný biznismen počuje po príchode do práce od svojho mega tučného mimi-riaditeľa. V jeho štvrti sa totiž objavil problém menom Scooter Buskie – zlé bábätko. „Je čas zvolať terénny tím,“ zvolá odhodlane Mimi šéf.  Na scéne sa razom objaví Jimbo – Svalovec, Staci – Divoká karta a Trojčatá. Zatiaľ čo si lámu hlavu nad tým, ako skrotiť neposlušného Scootera Buskieho, objaví sa ďalšia zlá správa – susedia od vedľa sa rozhodli, že si namiesto bábätka zaobstarajú radšej mačku. Prvé pracovné nezhody sa medzi súrodencami objavia vtedy, keď sa Mimi šéf rozhodne Scootera ukradnúť a dať na prevýchovu. S tým Tim nesúhlasí a chce situáciu napraviť. Keď neposlušné bábätko uvidia susedia očami jeho milovaných rodičov, zavládne vo štvrti opäť láska a tolerancia. Problém samozrejme nastáva, keď sa u Templetonových dverí objaví zatúlané mačiatko. Ako to všetko dopadne? Nenechajte si toto dobrodružstvo ujsť a sledujte prvú časť už 4. mája o 19:00 hod na Minimaxe.

Bábätká s dospelými hlasmi

Nikto síce presne nevie, koľko má Mimi šéf rokov, jedno je však isté. Keď opomenieme to, že chodí neustále v obleku a nosí pracovný kufrík, tak na bábätko vie perfektne rozprávať – a to trochu hlbokým hlasom. Zatiaľ čo mu vo filme prepožičal hlas herec Zdeněk Maryška, v seriáli Mimi šéf: Späť v hre k vám z jeho úst prehovorí Pavel Šrom. Cez postavu tatka Templetona, začujete Libora Boučka a povedomý po hlase vám môže pripadať aj asistent mega tučného mimi-riaditeľa, ktorého nadaboval Bohdan Tůma. Mimi šéf je skrátka hviezdne obsadený a vtipný animovaný seriál, ktorý tí najmenší diváci jednoducho milujú. Príbeh si však získa aj dospelých, pretože sa v ňom skrýva množstvo skrytých vtipov. Tak hor sa do práce, biznis nepočká!

Nenechajte si ujsť seriál Mimi šéf: Späť v hre už v pondelok 4. mája o 19:00 hod. na Minimaxe. Nové časti si môžete pozrieť každý deň o 19:00 a opakujú sa nasledujúce ráno o 06:50 hod.

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:televízia