reklama

Knižný obchod Bux.sk ponúka až 4 dni poštovné zadarmo

Pred niekoľkými dňami sa objavil deň poštovného zadarmo, podujatie, ktoré spojilo obchody, spojené s porovnávačom cien Heureka. Všetky tie obchody, ktoré nemajú spojenie s podmienkou posielania emailov zákazníkom s prosbou o hodnotenie, sa do tohto výberu obchodov s poštovným zadarmo nedostali. Týždeň na to sa však predsa len objavil známy obchod s topánkami a koženými výrobkami s vlastným dňom zadarmo, poštovné zadarmo si propaguje po svojich kanáloch, BonPrix dáva poštovné pri nákupe od 25 eur zadarmo a niektoré kozmetické obchody tiež lákajú na poštovné zadarmo, aj keď podmienky pre jeho získanie sú neuveriteľne neprehľadné a radšej spoločnosti nebudeme menovať. Ak už ale udrela do pozornosti akcia, potom určite tá knižná na jednom z najväčších kníhkupectiev na Slovensku.

Poštové zadarmo na bux.sk

Mikulášska akcia na BUX.sk
Poštovné zadarmo spustili dnes ráno na všetky knihy s limitom nákupu nad 15 eur. Každý po dosiahnutí 15 EURovej hodnoty objednávky dostáva 100% zľavu z poštovného. Ako promuje samotné kníhkupectvo, poštovné poplatky zaplatia za klientov. Naďalej pritom zostáva v platnosti dlhodobá akcia poštovného zadarmo pri objednávke nad 40 EUR. Bežnejšou objednávkou však bude určite suma nad 15 EUR.

Na akciu sme narazili pri snahe kúpiť knihu Ja pútnik. Vynikajúci román zo špionážneho prostredia v košíku rovno zruší poplatky za poštovné a balné, čo nepochybne poteší. Teší však aj trvanie. Dnes uložená objednávka môže byť dokončená v pondelok, pretože bezplatné poštovné platí až do 7. decembra.

Zdroj: Facebook kníhkupectva

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:reklama