televízia

Kastingy do JOJky a novej ČSMT – Česko Slovensko má talent 2018

ČSMT, alebo Česko Slovensko má talent, je jedným z ťahákov TV JOJ. Celé roky sa opakovane stretávame s touto šou, ktorá akoby nemala konca. Sú to reprízy, ktoré sa neustále objavujú v do-obedňajšom vysielaní a vidíme v nich len talenty, ktoré ešte len predstupujú pred porotu. Opakovane známe výkony rôznych protagonistov, pri ktorých sa divíte, prečo je daný človek opäť v tejto šou a potom zistíte, že to je práve tá jeho stará premiéra z pred niekoľkých rokov. Nevidíme nič viac, ďalší postup, či finále, len v podstate kastingy.

ČSMT

Castingy do ČSMT 2018

Máte pocit, že dokážete niečo výnimočné, alebo viete spievať tak že z toho porota padne na zadok viac ako keď sedí práve na stoličke? Na TV joj sú dve možnosti, ako sa do šou prihlásiť. Existujú totiž dva formuláre, ktoré aj nesú pomenovanie podľa toho, či priamo vy máte talent, alebo len poznáte niekoho, čo má talent. Podľa toho, čo napíšete do formulára, závisí, či si vás pozvú, alebo nie. Šancu tak má ako vždy hlavne nadpriemer a brutálne extrémy bez šance na postup. Priemer nemá v tejto šou miesto. Hoci ani podradné vystúpenia nepostúpia, pomáhajú šou prinášať zaujímavé materiály, ktoré zaujmú aj denníky.

Castingy určené pre talentovaných ľudí môžete navštíviť na základe pozvánky, keď vyplníte tento formulár:  https://kasting.joj.sk/kastingy/220271-kasting-csmt-mam-talent

Viete o talente a chcete ho odporúčať?

Ak viete sami o talente, ktorý by mal do šou ísť, ale sám sa zrejme ešte neprihlásil, skúste ho zaregistrovať v tomto formulári. Ako prvý ale musí byť vyplnený formulár o vás. Na kasting pozvú talent podľa toho, či ich zaujme. Viac na: https://kasting.joj.sk/kastingy/220272-kasting-csmt-poznam-talent

Nech už ste talentovaní akokoľvek, je v podstate veľmi dobré, ak vieme o tom, ako skvelí ľudia medzi nami sú. Čo všetko dokážu a je tiež skvelé vedieť, čo zaujímavé sa dá s ľudským telom, hlasom, či mozgom stvárať.

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:televízia