Voľný čas

Hľadáte ideálny a lacný darček? Kovové pero je overenou klasikou

S blížiacimi sa Vianocami už mnohé firmy uvažujú nad tým, ako potešia svojich zamestnancov, zákazníkov či obchodných partnerov. Využite príležitosť a darujte niečo, z čoho bude mať osoh nielen obdarovaný, ale aj vy a vaša firma. Reklamné predmety s potlačou sú skvelou voľbou, ktorá poteší každého.

kovové perá

Kovové pero je dôležitým reprezentatívnym prvkom

Reklamné perá sú suverénne najžiadanejšie a najpredávanejšie reklamné predmety. Niet sa čo čudovať, pero je univerzálny predmet, ktorý využíva každý z nás. Nemôžete ním nič pokaziť, ako by sa mohlo stať napríklad v prípade oblečenia či iných reklamných predmetov, ktoré vyberáte podľa veľkosti. Najbežnejšie typy pier sa líšia materiálom (kovové, plastové, drevené alebo recyklované), a tým aj ich kvalitou a životnosťou.

Pre politikov, manažérov či riaditeľov veľkých firiem je pero reprezentatívnym prvkom, preto by malo spĺňať prísnejšie kritériá na životnosť, použité materiály, opracovanie i dizajn. Najkvalitnejšou voľbou je kovové pero, ktoré oproti plastovému či drevenému peru pôsobí honosnejšie. Vďaka tomu ho môžeme považovať za ekologickejšie riešenie, jedno kvalitné kovové pero vám vydrží aj roky, samozrejme, ak ho nestratíte.

Odborníci na bontón dokonca tvrdia, že muži i ženy by mali v oficiálnej sfére používať špecifické typy pier. Dizajn pera pre ženu by mal odzrkadľovať kritériá jemnej krásy. Muži si zväčša ukladajú pero do vrecka a prichytávajú ho o klip, ženy si ho dávajú do kabelky. Perá určené ženám preto nemajú klip a výrobcovia ich ponúkajú výrobcovia aj v kožených obaloch či iných puzdrách. Samozrejme, perá pre ženy by mali byť menšie.

Reklamné kovové perá sú praktickým a univerzálnym darčekom

Kovové perá sa vyrábajú z materiálov ako je hliník alebo rôzne zliatiny kovu. Niektoré časti kovových pier môžu pozostávať z iných materiálov: guma, polyester či plast. Typov a farieb pier je obrovské množstvo, stačí si len vybrať taký, ktorý najviac vyhovuje vašim požiadavkám. Skúsení manažéri vedia, že dôležitá nie je len cena, ale aj kvalita a dizajn. Logo vašej firmy alebo nápis sa na pero vygravíruje alebo potlačí špeciálnou laserovou technikou.

Ako sme spomínali, druhov pier je dnes veľmi veľa. Niektoré sú dokonca multifunkčné a nájdete na nich okrem tuhy aj pravítko, vodováhu či skrutkovač. Zaujímavou verziou, ktorú si všimne každý, je pero s LED podsvietením, vaše logo tak bude žiariť aj v tme. Používatelia tabletov a smartfónov ocenia aj dotykové pero na displeje.

Univerzálnou farbou kovového pera je strieborná, môžete si ho však nechať vyrobiť v akejkoľvek farbe, ktorá sa vám páči a zapadá do dizajnového kontextu vašej firmy. Pero môže pôsobiť na prvých pohľad lacno a jednoducho, preto ho môžete doplniť praktickým obalom či puzdrom, ktoré môže obsahovať aj ďalšie šikovné pomôcky (ceruzky či ďalšie špeciálne perá).

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:Voľný čas