Kultúra a umenie

Harry Potter a pekliate dieťa vychádza v septembri, aká je jeho cena?

Harry Potter na všetkých zdrojoch uvádza septembrové dátumy. České vydanie sa má objaviť už 24. septembra, to slovenské zatiaľ predbežne 27. septembra. Dovtedy máme ešte čas viac ako mesiac, čo si však vieme poistiť predobjednaním. Môže sa totiž pokojne stať, že záujem o knihu bude tak vysoký, že nebudú zásoby stíhať a tak si budú musieť oneskorenci počkať. Predpredaje sú výborné v prípade limitovaných edícií, čo v prípade Harryho Pottera na šťastie nehrozí. Svetové šialenstvo, ktoré sprevádzalo uvedenie knihy do predaja, utíchlo a postupne sa bude objavovať lokálne v jednotlivých krajinách. A možno aj na Slovensku. Predbežný termín je koniec septembra.

Harry Potter a cena

Jasná je už aj základná cena 17,90 €

V rámci predpredaja je možné knihu kúpiť ešte lacnejšie. Martinus ponúka 20% zľavu, ak si knihu kúpite v predpredaji. Rovnako 20% ponúka aj obľúbený BUX.sk, čo je obchod priamo pri zdroji, vo vydavateľstve IKAR, ktoré vydáva všetkých Potterov na Slovensku. Ibaže ak ste registrovaným klientom BUX.sk s účtom a prihlásení, viete získať ešte zaujímavejšiu sumu. Tam je však ešte jedna výhoda. Keď si totiž objednáte knihy nad 15 eur do 20. Septembra, tak vám do objednávky pribalia aj nejakú ďalšiu knižku zadarmo.
Pri predpredajovej zľave máte cenu 13,96 €, čiže nedosiahnete hranicu 15 €. Chce to ešte nejakú drobnosť z výpredaja, či iných akcií.

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:Kultúra a umenie