Móda a krásaTlačové správy

Osvojte si francúzsky štýl: Trendy minimalizmus v šperkoch

Minimalizmus je trend, ktorého prvky možno nájsť v rôznych oblastiach, akými sú architektúra, životný štýl či móda. Postupne prenikol aj na pulty klenotníctiev, kde neprehliadnuteľne kontrastuje s výraznými kúskami zdobenými farebnými drahokamami. Čisté a jemné línie, jednoduché geometrické tvary a dokonalé spracovanie sú jeho charakteristickými znakmi, vďaka ktorým ho obľubujú ženy, ktoré milujú decentnú eleganciu a funkčnosť.

Striebro a zlato a minimalizmus v šperkoch

Minimalistické šperky je možné ľahko kombinovať a zároveň prispôsobiť vlastnému štýlu. To môžete docieliť napríklad gravírovaním, kedy si vybraný kúsok necháte doplniť ľubovoľným nápisom. Taktiež si môžete vybrať aj kamienky, ktorými bude jednoduchý šperk vykladaný. Práve takýmito drobnými úpravami sa stanú vaše šperky originálnymi kúskami vypovedajúcimi o vašej osobnosti. Zažiarite s nimi v bežnom živote, ale aj pri slávnostnejších udalostiach.

Trend minimalizmu pochádza z Francúzska, kde šarmantné a očarujúce Francúzky bežne dopĺňajú svoje outfity jemnými kúskami, ktoré podtrhujú ich čaro. Čistý vzhľad ľahko docielia kombináciou jednoduchého trička a džínsov so zlatým príveskom alebo jemnými náušnicami. Akcent dodajú farebnými topánkami alebo výrazným rúžom.

Striebro a zlato a minimalizmus v šperkoch

Ďalšou výhodou minimalistických šperkov je ich vrstvenie. Kombinovaním šperkov v tomto štýle nebudete nikdy pôsobiť nevkusne alebo prezdobene. Trendy je teraz vrstvenie zlatých prsteňov, čím vytvoríte originálny doplnok skladajúci sa z niekoľkých jemných krúžkov. V prípade, že prstene často nenosíte, môžete vyskúšať aj kombinovanie rozličných dĺžok náhrdelníkov, čím dodáte vášmu vzhľadu svieži nádych.

Striebro a zlato a minimalizmus v šperkoch

V našom klenotníctve Eppi nájdete veľkú ponuku minimalistických šperkov, ktoré vás oslovia svojimi jednoduchými tvarmi, dokonalým spracovaním a naším vlastným originálnym dizajnom. Fungujeme predovšetkým online, no môžete si s nami dohodnúť osobnú profesionálnu konzultáciu v jednom z našich showroomov v Bratislave alebo v Prahe. S našimi klientmi radi komunikujeme, takže s akýmikoľvek otázkami s radosťou pomôžeme a poradíme. Veríme, že dobrý zákaznícky servis je základom, preto sa snažíme, aby bol nákup pre našich zákazníkov príjemným zážitkom bez zbytočných komplikácií. Zakladáme si na transparentnosti, na našich stránkach uvádzame všetky potrebné informácie a detaily, ktoré k nákupu vysnívaného šperku potrebujete. Ak sme vás presvedčili, budeme radi, ak nás poctíte návštevou, či už osobnou alebo tou virtuálnou.

 

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:Móda a krása