televíziazamyslenie

ČeskoSlovensko má talent pokračuje, JOJ spúšťa online casting

Nepozerateľný formát, ktorý v našich podmienkach nemá konca, pokračuje. Kým Markíza má Farmu a po jej skončení aj skončí, JOJ má Československo má talent – ČSMT a neustále reprízy, rôzne špeciálne relácie a pod. nás neustále sprevádzajú jej programom. Už sa ani neorientujeme v tom, ktorá séria je kedy vysielaná. Pri zdaní, že ide o nekonečný formát, JOJ organizuje ďalší casting. Prihlásiť sa dá online.

Ďalší casting: Kde môže byť problém?

Od posledného castingu neubehla dostatočná doba, aby sa dokázali pripraviť a narodiť nové talenty a nové šou. Aj preto tieto šou pristupujú k niečomu nepochopiteľnému. Pozývajú na ňu talenty, ktoré samotný štáb objaví na Youtube v zahraničí. Prehľadávajú rôzne šou, programy a večierky, aby našli úžasné talenty v celkom iných krajinách. Padá tak zmysel pomenovania šou ako „česko-slovenskej“. Úspešným tanečníkom Altajom, ktorý prišiel z Ázie a bodoval v jednom z ročníkov, vlastne vysvitlo, že nie ani tak on sám, ale televízia si ho pozvala. Z obáv, že by Česi a Slováci nedokázali byť dostatočne zaujímaví?

Opakujúci sa formát, ktorý televízia rada prestriháva neskôr do rôznych ďalších skrátených relácií, dokáže spotrebovať opakovane. Avšak celé čaro a zaujímavosť programu narúša účasť zaplatených pozvaných talentov. Nekončiace reprízy a šialenosti, ktoré napriek situ pred tým, než sa niekto postaví pred publikum, občas zámerne pred porotu posiela šialencov. Pre spestrenie programu a zalomcovanie s adrenalínom divákov mimoriadne dôležité.

Prihlášky online – LINK

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:televízia

Komentáre sú ukončené