Móda a krása

Česká značka spodnej bielizne El.Ka Underwear a jej trenírky

V Českej republike v poslednom čase vznikajú celkom zaujímavé koncepty a startupy. Rovnako tak aj na Slovensku, no nie každý sa dostáva do maloobchodného predaja a tak na oči, ako napríklad ELKA, či EL.KA Underwear. Značka spodnej bielizne prichádza s konceptom, aký je celkom jednoduchý, no nikomu dosiaľ nenapadlo dizajn chlapských trenírok preniesť na ženy a urobiť to štýlovým a prijateľným spôsobom.

Elka Trenírky

Vyznejú tak sexi a na dievčati vytvoria dojem uvoľnenia, odviazanosti a zábavy. EL.KA pritom nie je značka len pre ženy, ale aj pre pánov. Spodná bielizeň je to hlavné, čo značka vyrába, no svoj imidž stavia ešte na niečom inom.

El.Ka Underwear ako český original

V čase, kedy je výroba v Číne a dovoz do Európy najideálnejšie riešenie pre zvýšenie tržieb, predsa len nie každý podľahne a spoľahne sa radšej na domácu produkciu. Imidž značky si stavajú an na tom, že otvorene hlásajú svoj český pôvod materiálov aj ručnej práce pri šití. Dokonca to zástupcovia značky považujú za väčšiu prednosť, ako tasiť tú najnižšiu možnú cenu. Pri záruke pôvodu a použitých materiálov však nemožno protirečiť.  Ich stránky vyzerajú pekne aj v slovenskej verzii.

Trochu pokryvkáva slovenčina, najmä absencia slova bielizeň, keďže používajú len “prádlo”. V každom prípade je to však dobrý nápad, atraktívna ponuka a nepochybne kvalitné prevedenie. Keďže sa predstavitelia obchodu považujú za puntičkárov, nemožno sa čudovať “puntíkom” na toľkých dizajnoch.

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:Móda a krása