podniky

Baumax zatvárajú, vypredávajú svoj tovar v zľavách

Baumax, jeden z najvýznamnejších predajcov domácich potrieb, náradia, materiálov, potrieb pre domácich majstrov a záhradníčenie, končí. Podľa medializovaných informácií ho majú nahradiť sieťou predajní Obi. V Čechách známe pod sloganom „Když nevíte coby, najdete to v Obi“. Aj vzhľadom na pripravovaný predaj sa Baumax pustil do vypredávania svojho sortimentu. Parkovisko je pri Baumaxoch plné viac, než kedykoľvek pred tým. Zľavy od 15 do miestami až 40 percent sa týkajú mnohého tovaru. Neprichádza nový, takže nie sú dozásobení.

Baumax zatvárajú

Baumax síce v reklamách šťastných ľudí dokončujúcich svoj projekt skončil, no objavila sa reklama, ktorá v televízií pútala práve na veľký výpredaj. Zaujímavé je aj to, že sa zmenili aj stránky, ktoré informujú o veľkom výpredaji. Ak máte doma svoju zákaznícku kartu, nezabudnite si na informáciách vyčerpať všetky svoje body a premeniť ich na peňažnú poukážku.

Baumax sa viaže s čakaním
Bratislavské Baumax predajne sa mi priveľmi viažu na pocity bezradnosti a čakania. Zväčša bol pre sanitu len jeden človek a ak ste náhodou našli človeka od farieb, alebo od dreva, nebol veľmi ochotný riešiť sanitu, hoci ste možno chceli niečo, čo by vedel poradiť. Niečo také sa nám stávalo len v Baumaxe. Žiaľ. Častým bolo aj čakanie na vybavenie, pomoc a odporúčanie. Nie všetok tovar je vždy pochopiteľnný pre človeka, čo také niečo kupuje po prvý krát v živote a možno jediný raz. Poradiť je výborné. Naopak Baumax v Trnave bol veľkým prekvapením v rámci ochoty a prístupu.

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:podniky