Tlačové správy

Vez ma ďalej, elektrická kolobežka LAMAX E-Scooter S11600

Jar si priamo pýta, aby sme trávili viac času vonku. Ak prechádzky nie sú nič pre teba, po meste sa nechceš preplietať autom a MHD ti nič nehovorí, existuje dokonalé riešenie. Kolobežka LAMAX E-Scooter S11600, s ktorou sa všade dostaneš a kamkoľvek ju so sebou vezmeš, pretože ju za 3 sekundy zložíš. Disponuje technológiou Smart Power Management, čo zaručuje dojazd až 40 kilometrov. Dojazd naviac predlžuje EKO režim a ak si chceš užiť vietor vo vlasoch, nasaď športový režim a pofrčíš rýchlosťou 25 km/h. Žiadna kolóna ťa nezastaví a bez problémov si užiješ aj výlet.

ekolobežka Lamax

LAMAX E-Scooter S11600

Kopce zdoláva LAMAX E-Scooter S11600 ako nič. Vďaka výkonu 350 W jej nedôjde dych ani v 15° kopci, v tých prudších už jej budeš musieť trochu pomôcť. Batérie 11 600 MAH sa ti za to odvďačia dlhšou výdržou. Super je, že pri jazde z kopca a brzdení rekuperácia naženie späť do batérie časť energie. Ak vyrazíš na miesto, kde môžeš ísť viac ako 10 sekúnd rovnakou rýchlosťou, pohodlne zaktivuješ tempomat. Potom už nemusíš držať plyn, ale len sa kocháš okolím. Netreba sa báť ani defektu 10˝pneumatík, sú totiž bezdušové. Odpružené zadné koleso zaisťuje komfortnú jazdu na každom povrchu. V momente, kedy sa vyskytne prekážka, stlačíš mechanickú páčku a spoľahlivá kotúčová brzda po pár metroch zastaví.

Ak ťa baví mať všetko pod palcom v mobile, určite si stiahni appku. Nastavíš si v nej všetky funkcie kolobežky, či už je to tempomat, maximálna rýchlosť, dojazd, najazdené kilometre alebo uzamknutie a odomknutie tvojho stroja. LAMAX E-Scooter S11600 dá cestovaniu štýl a pohodlnú jazdu si užijú aj vysokí borci vďaka vyšším riadidlám s protišmykovou ABS úpravou. Bezpečnosť je vždy na prvom mieste, preto je kolobežka vybavená bezpečnostnými LED páskami a LED svetlom. Teraz už len stačí nechať starosti za hlavou a vyraziť, LCD displej ti na tvojej ceste bude ukazovať všetko potrebné.

Kolobežka LAMAX E-Scooter S11600 je dostupná na lamaxshop.cz/sk  za 500 .

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:Tlačové správy

Komentáre sú ukončené