Tlačové správy

Šťavnaté vitamíny pre ženy, ktoré si zamiluješ: Zoznám sa s Vely!

Užívanie výživových doplnkov môže byť riešením, ako ženy môžu naplniť svoje aktuálne potreby (napr. zvýšenie obranyschopnosti organizmu, vypadávanie a rast vlasov, vyrovnanie sa so stresom). Avšak predstava každé ráno zápasiť s prehĺtaním množstva veľkých tvrdých vitamínových tabliet môže byť pre mnohé dámy dôvodom, prečo zanedbávajú svoju dennú výživovú rutinu. Slovenská značka Vely prichádza s inovatívnym a šťavnatým riešením!

Vitamíny Vely

Svetový trend medzi vitamínmi pre ženy – už aj na Slovensku

Skvelou správou je, že vývoj výživových doplnkov napreduje a špičkoví svetoví farmaceuti vyvinuli vhodné výživové riešenie aj pre ženy, pre ktoré je problematické alebo nepríjemné každodenné prehĺtanie tabliet. Svetlo sveta tak uzreli žuvacie vitamíny a ženy všetkých kategórií si ich ihneď zamilovali. Tento trend v oblasti výživy sa v uplynulých rokoch dostal aj na Slovensko. Podpore zdravia, krásy a vnútornej sily všetkých žien formou šťavnatého zážitku sa začala venovať slovenská značka Vely.

Každá žena si z širokého portfólia výživových doplnkov Vely môže vybrať tie pravé šťavnaté vitamíny pre svoje potreby. Najnovším prírastkom do bohatej ponuky produktov pre zdravie sa stal jahodový Morský kolagén krásy. Kľúčovým pri výbere môže byť životné obdobie, v ktorom sa žena nachádza alebo aj fáza menštruačného cyklu či riešenie konkrétneho problému. Vo všeobecnosti je ale kategória Teen  je pre dospievajúce tínedžerky, Twenty – pre mladé aktívne ženy, Pregnant – pre nastávajúce mamičky a  Mature – pre dámy v zrelom veku. Vely tak pokrýva aktuálne potreby všetkých žien, bez rozdielu.

Slovenské výživové doplnky pre ženy so šťavnatou chuťou

Šťavnaté vitamíny, ktoré ženy z celého sveta milujú, si tak môžu užívať už aj Slovenky, vďaka lokálnym gumeným hviezdičkám Vely v hravých upcyklovateľných obaloch. Na tvorbe dizajnu ich obalov sa podieľali slovenské ilustrátorky Martina Pauková, Simona Čechová a Barbora Idesová. Tuby ukrývajú výživové doplnky s výnimočným zložením a šťavnatou prírodnou ovocnou príchuťou. To všetko vyvinuté špecializovanými a kvalifikovanými odborníkmi v rôznych oblastiach sektora nutraceutík.

Vitamíny Vely

Vitamíny Vely okrem iného prihliadajú aj na špecifické požiadavky a obmedzenia žien v oblasti stravovania. E-shop disponuje produktovým radom vhodným pre vegetariánky a vegánky, navyše všetky výživové doplnky Vely sú vyvinuté bez použitia prídavných látok, alergénov či GMO. Výrobky tak ulahodia každej žene bez rozdielu, či už túži po silnejších vlasoch, odolnejšej imunite, vyrovnaní sa so stresom alebo overenej výžive pre nastávajúce mamičky.

Vitamíny Vely

Výživové poradenstvo na mieru zdarma

Stačí si len vybrať tie pravé pre seba. Pri hľadaní riešenia na mieru môže byť klientkam nápomocná aj osobná kvalifikovaná výživová poradkyňa PharmDr. Veronika Sivová PhD., nakontaktovať sa na ňu je možné prostredníctvom vyplnenia krátkeho kvízu na webstránke vely.sk.

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:Tlačové správy