produktyTlačové správy

Cybex kočíky majú aj špeciálnu rockovo-dizajnovú kolekciu Rockstar

Užívajte si rodinné prechádzky a jazdy autom v štýle rockových hviezd! Privítajte Rockstar – exkluzívnu módnu kolekciu z dielne populárneho výrobcu kočíkov a detských autosedačiek CYBEX v spolupráci s nemeckým hudobníkom Alecom Völkelom. Tmavo-červená leopardia tlač doplňujú štýlové nášivky, kombinácia s matnou čiernou podtrháva nadčasovú eleganciu, dvojradová zlatá retiazka je len ďalším z mnoho detailov dotiahnutých k dokonalosti.

Cybex kočíky majú aj špeciálnu rockovo-dizajnovú kolekciu Rockstar

Rockstar sľubujúci špičkovú módu s praktickými produktami pre moderné rodiny je po úspešnej spolupráci značky s hudobníkom DJ Khaledom, topmodelkou Karolínou Kurkovou či renomovaným návrhárom Jeremym Scottom ďalší v rade jedinečnej kolekcie hodnej prehliadkových mól.

Kočíková kolekcia Rockstar

„Spoločne so ženou nám záleží na tom, aby boli naše deti v bezpečí, ale zároveň boli štýlové,“ vraví Alec Völkel, ktorého inšpiráciou pre novú kolekciu bola dcéra Rosenrot Malou, ktorá sa páru narodila vlani v apríli. Pod jeho taktovkou tak ruku v ruke s CYBEXOM vznikla exkluzívna kolekcia, v ktorej sa okrem lásky milujúceho otca k rodine zrkadlí taktiež Alecova vášeň pre klasický rock´n´roll a zmysel pre neošumelé kombinácie.

Cybex kočíky majú aj špeciálnu rockovo-dizajnovú kolekciu Rockstar

Výsledok, do ktorého sa rodina slávneho rockera okamžite zamilovala, si pochvaľuje aj český zakladateľ značky CYBEX Martin Poš : “ Spolupráca s kamarátom, akým je Alec, bola absolútne úžasná a práve náš osobný kontakt dodal tímu mnoho pozitívnej energie, vďaka čomu sme si celý ten proces naozaj užili. Stvorili sme kolekciu, ktorá dokonale stelesňuje Alecov životný štýl a zároveň hovorí za srdca našej životnej filozofie.“

Kolekciu Rockstar zdobia vlajkové kočíky CYBEX v najvyššej rade Platinum, modely Priam, e-Priam a Mios, ocenenú novorodeneckú autosedačku Cloud Z2 i-Size a decký zimný fusak Footmuff. Celú kolekciu si možno prehliadnuť a zakúpiť vo vlajkovej predajni CYBEX v pražskej Širokej ulici 15 a taktiež je v predajni u vybraných autorizovaných predajcov CYBEX v Českej republike. Rodičovstvo je jeden veľký koncert – prežite ho naplno s Rockstar!

O spoločnosti CYBEX

Firma založená v roku 2005 je celosvetovo známa pre svoj ikonický dizajn, inovatívnu technológiu, funkčnosť a prvotriedne bezpečnostné prvky všetkých svojich produktov pre štýlových rodičov. Výrobky značky CYBEX majú za cieľ dokonale zapadnúť do životného štýlu rodičov, aj preto spoločnosť rada prekvapuje jedinečnými módnymi kolekciami, ktoré čerpajú inšpiráciu z najnovších trendov a prinášajú do rodičovstva prvky haute couture. V roku 2014 sa nemecká firma CYBEX spojila s Goodbaby International Holding Limited.

Kočíky spoločnosti CYBEX sa vďaka ich štýlu, variabilnosti a praktickosti obľúbili svetové celebrity ako Keira Knightly, Katy Perry či Gwen Stefani. Značka zároveň ako jediná na svete predáva i elektronický kočík e-Priam, v ktorom vozí svoje deti napríklad celá moderátorská trojka Veronika Arichteva, Nicol Leitgeb a Martina Pártlová.

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:produkty