produktyTlačové správy

Maximálny komfort a úroveň bezpečnosti detských autosedačiek Cybex Platinum

Bezpečnosť, pohodlie a súdržnosť – to všetko ponúka inovovaný rad autosedačiek CYBEX Platinum Z2-Line. Vaše dieťa bude v bezpečí od narodenia až do dvanástich rokov vďaka modulárnemu systému, ktorý tvoria autosedačky CYBEX Cloud Z2 i-Size a CYBEX Siron Z2 i-Size spoločne s kompatibilnou bázou CYBEX Base Z2. Tento systém dopĺňa autosedačka skupiny 2/3 CYBEX Solution Z-fix.

Cybex sedačky platinum

CYBEX Z2-Line opäť spĺňa inovačný princíp D. S. F., ktorý je od samého začiatku hlavnou filozofiou značky. Stelesňuje cieľ snúbiť ikonický dizajn (Design) spolu s najvyššími štandardmi kvality a bezpečnosti (Safety) dohromady s chytrou funkčnosťou (Functionality). Robustný vonkajší materiál zaručuje nekompromisnú ochranu, zatiaľ čo mäkký interiér autosedačky poskytuje maximálny komfort. Nechýbajú ani denimové povrchy či strieborné detaily, ktoré pozdvihujú autosedačky na úroveň dizajnových produktov. Skrátka všetko, čo si náročný moderný rodič môže priať.

Modulárne a pohodlné

Výber prvej autosedačky nie je pre novopečených rodičov nič ľahké. Preto CYBEX prichádza na pomoc s modulárnym systémom Z2-Line: jedna základňa je kompatibilná ako s novorodeneckou sedačkou CYBEX Cloud Z2 i-Size, tak s jej pokračovateľkou, autosedačkou CYBEX Sirona Z2 i-Size. Základňa automaticky rozpozná typ autosedačky, čím je eliminované nebezpečenstvo nesprávnej inštalácie pri oboch autosedačkách, či predčasné inštalácie do pozície v smere jazdy pri otočnej autosedačke Sirona Z2 i-Size. Výhody novorodeneckej autosedačky CYBEX Cloud Z2 i-Size:

  • Autosedačka je pri upevnení na základni otočná o 180°, môže byť teda otočená smerom k dverám pre jednoduchú nástupnú a výstupnú pozíciu. Vďaka tomuto unikátnemu systému je bezpečné zaistenie dieťaťa v autosedačke jednoduchšie ako kedykoľvek predtým.
  • Môže byť mimo automobilu uvedená do pozície poležiačky. Novorodenec teda môže byť v správnej ergonomickej pozícii bez toho, aby musel opustiť autosedačku. Vo vozidle je novo možné uviesť dieťa v autosedačke do mierneho ľahu pre maximálny komfort počas jazdy.
  • Autosedačka je tiež vybavená veľkorysou slnečnou strieškou s ochranou UPF50+, ktorá nájde využitie najmä pri používaní autosedačky mimo vozidla na podvozku kočíka.

Akonáhle dieťa odrastie zo svojej prvej novorodeneckej autosedačky, výber tej druhej je vďaka modulárnemu systému taký ľahký. Autosedačku CYBEX Sirona Z2 i-Size je totiž možné pohodlne inštalovať na rovnakú základňu. Táto autosedačka ponúka:

  • Otáčanie na základni o 360°, a teda jednoduchú nástupnú a výstupnú pozíciu aj vo chvíli, keď je autosedačka sklopená.
  • Pozícia proti smeru jazdy, ktorá môže byť využívaná do 105 cm výšky dieťaťa, teda približne do štyroch rokov. Tento spôsob dopravy výrazne znižuje riziko zranenia v prípade čelného nárazu.
  • Technológia zníženia energie, ktorá znižuje sily pôsobiace na oblasť krku dieťaťa v prípade čelného nárazu.·
  • 5 čiastočne sklopených polôh v smere aj proti jazde, čo zvyšuje pohodlie pri spaní aj cestovaní. Samozrejmosťou je funkcia sklopenia jednou rukou, ktorá výrazne uľahčuje rodičom nastavenie autosedačky a zaistenie dieťaťa naraz.

CYBEX Solution Z-fix

Na rad Z2-Line je možné doplniť autosedačku CYBEX Solution Z-fix, vďaka ktorej budú v bezpečí aj väčšie deti a školáci.

  • Autosedačka rastie s dieťaťom a zväčšuje sa ako do výšky, tak do šírky, čím dieťaťu poskytuje maximálne bezpečie po celú dobu jeho vývoja od jeho troch až do veku dvanástich rokov.
  • Ponúka patentovanú trojpozičnú polohovateľnú opierku hlavy, ktorá pri spánku zabraňuje preklopeniu hlavy dieťaťa dopredu.
  • Garantuje v prípade bočného nárazu maximálnu bezpečnosť a ochranu, vďaka integrovanému systému L.S.P. (systém lineárnej ochrany pri bočnom náraze)

CYBEX Platinum Z2-Line dokazuje, že CYBEX so všetkou vervou pracuje na vývoji produktov, ktoré posúvajú hranice tej najvyššej bezpečnosti na novú úroveň. Zároveň však poskytujú rodičom aj deťom maximálne pohodlie a ich užívanie je veľmi intuitívne. Nová rada CYBEX Z2-Line vznikla pre tých, ktorí si žiadajú nekompromisnú bezpečnosť a chcú sa na svoju autosedačku 100% spoľahnúť.

O spoločnosti CYBEX

Nemecká spoločnosť založená v roku 2005 je celosvetovo známa pre svoj ikonický dizajn, inovatívne technológie, funkčnosť a prvotriedne bezpečnostné prvky všetkých svojich produktov pre štýlových rodičov. Výrobky značky CYBEX majú za cieľ dokonale zapadnúť do životného štýlu rodičov a umožniť im príjemnejší a jednoduchší život v maximálnom komforte a bezpečí. – „Pre všetkých ľudí zajtrajška!“

Oficiálne stránky: CYBEX-online.com

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:produkty