Móda a krása

Love Nature produkty prinášajú pocit slobody pre všetky typy pleti

Od problému s plastami až po plytvanie potravinami sa vo svete stáva výraznou prioritou udržateľnosť. Často to býva tak, že čo je dobré pre planétu, je dobré aj pre nás, obzvlášť ak ide o starostlivosť o pleť a pokožku. Kozmetické produkty zvyčajne obsahujú množstvo rôznych zložiek a bývajú zabalené v neekologických baleniach, takže môžu byť pre vás a aj pre životné prostredie škodlivé. Poradíme vám pár produktov, ktoré nielen osviežia, ale budú šetrné k vašej pokožke a hlavne aj k životnému prostrediu.

Love Nature produkty prinášajú pocit slobody pre všetky typy pleti, s prírodnými organickými extraktmi spolu s obľúbenými super prísadami a produktmi bez parabénov, ktoré sú fantastické pre vašu pokožku, majú dokonalú vôňu a neodolateľnú textúru. Sú však dobré aj pre našu planétu, pretože všetky produkty na oplachovanie sú bez silikónu, sú biologicky odbúrateľné a používajú iba exfoliačné častice prírodného pôvodu. A všetky obaly sú zo 40% z recyklované z plastu!

V hlavnej úlohe bio kakaové maslo a kokosový olej

Doprajte svojej pokožke tie najlepšie prírodné výživné zložky s týmto kúpeľovým a telovým radom obohateným o prírodné organické extrakty z kakaového masla a kokosového oleja. Nádherné produkty s bohatou textúrou, gurmánskou krémovou vôňou a neuveriteľnými hydratačnými vlastnosťami aj pre tú najsuchšiu pokožku! Všetko formulované a zabalené s ohľadom na vás a planétu.

Love Nature séria kozmetiky

  • Vyživujúci telový krém s bio kakaovým maslom a kokosovým olejom Love Nature 6,4€
  • Vyživujúci tekuté mydlo s bio kakaovým maslom a kokosovým olejom Love Nature 5,9€
  • Vyživujúci sprchovací krém s bio kakaovým maslom a kokosovým olejom Love Nature 5,6€

V tomto prípade bio zelený čas a uhorka

Vychutnajte si čistiace vlastnosti prírodného organického zeleného čaju a výťažkov z uhoriek s novým radom Love Nature. Produkty s novou vzrušujúcou kombináciou sviežich zelených ingrediencií, ktoré ponúkajú skutočne zmyslový a udržateľnejší zážitok, ktorý si zamilujete!

Love Nature séria kozmetiky

Bio kokosová voda s melónom

Pripravte sa na vychutnanie super osviežujúcich účinkov kokosovej vody a melóna s novým radom Love Nature. Zloženie plné prírodných organických extraktov prekypuje lahodnou, upokojujúcou vôňou a bohatými textúrami, ktoré budete chcieť používať znova a znova! Fantastické formulácie s ohľadom na vás aj planétu!

Love Nature séria kozmetiky

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:Móda a krása