Tlačové správyVoľný čas

Limitovaná edícia vesmírnych Tuli vakov: Slovenská značka a jej limitka

Krásy mesačnej oblohy, rozmanité súhvezdia aj mimoriadne hviezdne divadlo. Vo firme Tuli, známej značky sedacích vakov, spojili všetky krásy vesmíru a vytvorili špeciálnu limitovanú edíciu Tuli vakov (link). Od momentu, kedy pristane u vás v izbe, si môžete byť istý, že váš domov zahviezdi!

tuli vaky vesmír

Vesmírna kolekcia je zložená z dvoch limitovaných kúskov.

Prvý je Tuli vak Relax, vzor Súhvezdia. Urobte si pohodlie niekde medzi Malým Vozom a naším súhvezdím. Vak vás očarí nielen pohodlnosťou, ale ulahodí aj vášmu oku. Podkladová farba je vesmírna tmavomodrá, na ktorej sa nádherne vyníma hviezdna obloha a súhvezdie TULI.

Veľkou výhodou tohto Tuli vaku je jeho praktický, snímateľný poťah, ktorý viete kedykoľvek dať dole a vyprať v práčke. Snímateľné poťahy sú skvelý variant, ak máte pĺznuceho domáceho miláčika, malé deti, alebo iba radi maškrtíte na Tuli vaku.

Druhý limitovaný kúsok je o niečo menší, ale na pohodlnosti mu to rozhodne neubralo. Takže, len smelo! Vyložte si nohy, hoc aj na Mesiac! Predstavujeme vám mäkkučký Tuli Puf vzor Mesiac. Tento malý pomocník dokonale dopĺňa vak Súhvezdia, ale nebojte sa ho skombinovať aj s iným vakom z našej ponuky. Má jemne žltú – mesačnú farbu a skryli sme v potlači aj malý detail. Nájdete ho?

A na záver to najdôležitejšie. Z oboch modelov v Tuli vyrobili len 30 ks. Preto, ak chcete, aby váš domov zahviezdil, poponáhľajte sa!

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:Tlačové správy