Tlačové správy

Kontaktný teplomer Care T3 – klasika v modernom poňatí

Teplomer patrí k povinnej výbave každej domácnosti. U toho tradičného však môže byť veľa vecí užívateľsky rušivých. Klasický teplomer v modernom šate predstavuje značka TrueLife, a to v podobe kontaktného teplomeru Care T3. Ten v sebe kombinuje presnosť, spoľahlivosť a súčasne tiež bezpečnosť moderných teplomerov.

Digitálny kontaktný teplomer

Digitálny kontaktný teplomer s ohybnou špičkou, ktorá je veľmi šetrná aj k pokožke bábätiek, neobsahuje ortuť, sklo, ani žiadne škodlivé látky a teplotu zmeria už za 5 sekúnd. Teplotu je možné merať na troch miestach – v podpazuší, ústach či konečníku, stačí len nastaviť príslušný mód. Jeden z režimov umožňuje aj meranie teploty vodného kúpeľa. Namerané hodnoty viditeľne zobrazuje podsvietený displej, ktorého farba sa mení v závislosti na teplote. Normálnu teplotu indikuje zelená farba, zvýšenú oranžová a horúčku červená. V prípade vysokej teploty naviac zaznie špeciálny alarm. Pamäť teplomeru uchováva posledných 10 meraní, čo umožňuje sledovať vývoj teploty pri malých aj veľkých pacientov.

Kontaktný teplomer Care T3 so sebou môžete brať bez obáv aj na cesty, stačí ho zbaliť do cestovného puzdra. Je bezpečný, vodeodolný, batéria vydrží až 1000 meraní a funkcia automatického vypnutia ju chráni pred zbytočným vybíjaním. TrueLife Care T3 spĺňa všetky požiadavky pre klasifikáciu ako zdravotnícke zariadenie.

dieťa a kontaktný teplomer

Kontaktný teplomer TrueLife Care T3 zakúpite na www.truelife.eu za 11 Eur.

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:Tlačové správy

Komentáre sú ukončené