TechnikaTlačové správy

Jarné upratovanie s úsmevom vďaka Lauben Robot LaserVac

Blížiaca sa jar so sebou prináša viac slnka a lepšiu náladu, ale aj veľa práce doma aj na záhrade. Nenechajte si krásne dni kaziť upratovaním, stačí mať šikovných pomocníkov a namiesto umývania podlahy si môžete dať kávu s priateľmi. Robotický vysávač Lauben Robot LaserVac® 52BB Pet si poradí s prachom, omrvinkami aj zvieracími chlpmi, a to úplne sám.

Robotický vysávač Lauben

Robotický vysávač Lauben

Pomocou technológie MopEffect® dokonale vyčistí aj blatom zanesenú podlahu. Špeciálna PetCarpet® kefa eliminuje z koberca chlpy domácich miláčikov, ktorých je zvlášť na jar viac než dosť. Bočné kefy vymetú každý roh a ďalšie ťažko dostupné miesta. Sám povysáva aj umyje, stačí len nastaviť pomocou diaľkového ovládača či mobilnej aplikácie Lauben Vacuum Robot, ktorá je celá v češtine.

Jeho znalosť českého jazyka je samozrejmosťou, všetky oznámenia hlási česky. Hneď po prvom spustení si naskenuje celý byt prostredníctvom technológie LaserVac®, čím si zapamätá, kde sa čo nachádza. Detekuje koberce, zvládne upratať pod nábytkom a ak chcete, aby určité miesta vynechal, jednoducho v aplikácii nastavíte virtuálne steny. Zakázaných zón môže byť až 20. Nastaviť je možné aj čas, intenzitu vysávania a umývania alebo kontrolu stavu filtrov, pričom všetko navolíte na smart telefóne alebo pomocou diaľkového ovládača.

Lauben Robot LaserVac® 52BB Pet a výdrž

Lauben Robot LaserVac® 52BB Pet vydrží na jedno nabitie v prevádzke 200 minút a uprace až 200 m2. Keď potrebuje dobiť energiu, automaticky príde do dobíjacej stanice a následne pokračuje v upratovaní tam, kde skončil. Akonáhle upratovanie dokončí, stačí vysypať zásobník na prach a očistiť textíliu na umývanie podlahy. Ak máte doma chúlostivejšiu, napríklad drevenú podlahu, vysávač si poradí aj s ňou. Disponuje totiž technológiou FloorSafe®, ktorá zaisťuje úplne bezpečné upratovanie všetkých povrchov. Všetky kefy, filtre a ďalšie príslušenstvo sú súčasťou balenia, nie je teda potrebné čokoľvek dokupovať.

Lauben Robot LaserVac® 52BB Pet je dostupný na www.lauben.com/sk za 499,09 .

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:Technika