Tlačové správyZdravie

Dentálna hygiena s ústnou sprchou TrueLife AquaFloss

Spríjemnite život svojim najmilším skvelým a zároveň praktickým darčekom. Darujte im ústnu sprchu TrueLife AquaFloss Compact C300. Čistenie medzizubných priestorov sa vďaka nej stane príjemnou zábavou, pretože je jednoduchšie aj šetrnejšie a nie je potrebné neustále dokupovať nové príslušenstvo. Všetci vám za ňu poďakujú so zdravým úsmevom na perách.

Ústna sprcha TrueLife AquaFloss Compact C300

Ústna sprcha TrueLife AquaFloss Compact C300

Vedeli ste, že práve v medzizubných priestoroch vzniká väčšina zubných kazov? Preto je ich pravidelné a dôkladné čistenie nevyhnutné. Vodotesná ústna sprcha TrueLife AquaFloss Compact C300 medzizubné priestory čistí pomocou technológie StreamTrue®.

Prúd kvapiek vody a vzduchu vychádza z dýzy a preniká aj do tých najmenších priestorov. Týmto spôsobom účinne odstraňuje až 99 % zubného povlaku, baktérií a zvyškov jedla. Stačí naplniť nádržku s objemom 300 ml vodou, pre extra osvieženie je možné zmiešať aj s ústnou vodou a zvoliť jeden z piatich čistiacich režimov. Poteší praktickým časovačom, ktorý sprchu sám vypne po dvoch minútach a funkciou Pamäť, uchovávajúcou posledný použitý režim.

Vďaka kompaktnému designu a dlhej výdrži batérie (až 14 dní na jedno nabitie) si ju so sebou môžete vziať aj na cesty. Nabíjačku teda môžete nechať doma, alebo si pre všetky prípady pribaliť USB konektorom zakončený kábel, ktorý prístroj nabije aj z powerbanky.

Naviac ústnu sprchu s 360 stupňov otočnou hlavicou, zvládne ovládať naozaj každý, takže sa nemusíte báť, že by ste s darčekom stúpili vedľa. Dokonalú domácu dentálnu hygienu si vďaka 5 režimom čistenia v rôznych intenzitách tlaku a režime Pulse s technológiou PulseTrue®, ktorá pomáha masírovať ďasná, prekrvovať ich a prispievať k ich regenerácii, užije pokojne aj vaša babička. Nastaviteľný je aj vlastný režim čistenia a intenzita tlaku vody vďaka funkcii DIY v rozpätí 8-110 PSI.

6 špeciálnych dýz v rámci príslušenstva

K ústnej sprche prislúcha 6 špeciálnych dýz (3x Standard, 1x Orthodontic, 1x Periodontal a 1x Dental Plaque). A čo dokážu?

  • Standard odstraňuje povlak v medzizubných priestoroch a líniách pozdĺž ďasien.
  • Orthodontic odstraňuje povlak zo zámkov a drôtikov zubného strojčeka a ďalších ťažko dostupných miest.
  • Periodontal čistí parodontálne kapsy pomocou gumovej špičky.
  • Dental Plaque efektívne odstraňuje usadený povlak okolo implantátov, koruniek a mostíkov.

Vďaka ústnej sprche TrueLife AquaFloss Compact C300 urobíte život vašich najdrahších pohodlnejším a ich zuby zdravšími! Ak by ste ale chceli urobiť ešte väčší dojem, darujte im aj sonickú kefku. Spolu s ňou sa totiž významne znižuje riziko vzniku zubného kazu aj zápalu ďasien.

Ústna sprcha TrueLife AquaFloss Compact C300 je dostupná na www.truelife.eu/cs/  69,99 EUR

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:Tlačové správy