Bývanie

Štýlová polička bez vŕtania do každej kúpeľne a nevyužitého rohu

Kvalita a elegancia, tak môžeme pomenovať kúpeľňovú nerezovú poličku od značky Sanela. Tá prišla s revolučným riešením pre každého, kto si nechce zničiť obklady zbytočným vŕtaním do steny, a chce kvalitný výrobok.  Nielenže vaša kúpeľňa zostane celá, ale vďaka 3M lepiacim páskam dokáže policu ku stene pripevniť aj ten najmenej zdatný domáci majster.

kúpeľnova policka sanela

Rohová polička bez vŕtania

Sanela myslí prakticky, ale ani na vizuálnu stránku nezabúda. Rohové dvojité kúpeľňové poličky sú k dostaniu vo dvoch variantoch. Môžete si vybrať buď čierne matné nerezové prevedenie alebo zvoliť čistý nerezový design s lesklým povrchom. Obe poličky sú dostupné v rozmeroch 283 x 218 x 218 mm (SLZD 29, SLZD 29N) alebo 318 x 218 x 218 mm (SLZD 28, SLZD 28N).

Cena matno čiernej dvojitej poličky (SLZD 29N) je 90 € s DPH.

Súčasťou balenia sú lepiace pásky 3M VHB pre dokonalú fixáciu a montážna sada pre odvážlivcov, ktorý sa nebránia vŕtania do steny.

Tento design kúpeľňovej poličky si môžete zaobstarať aj vo forme jednoposchodovej poličky, ktorú môžete doplniť háčikmi, držiakmi či o univerzálnu rukoväť z ponuky Sanely. Fantázii sa medze nekladú.

Pre viac informácií navštívte www.sanela.sk

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:Bývanie

Komentáre sú ukončené