Tlačové správyVoľný čas

Rakuten Viber oslavuje 9 rokov od uvedenia na trh a rozdáva darčeky

Rakuten Viber  rozdá po celom svete exkluzívne darčeky v celkovej hodnote viac ako 35 miliónov USD. 

6. decembra 2019 – Rakuten Viber, aplikácia pre zasielanie správ, ktorú používa viac ako 1 miliarda ľudí na celomm svete, predstavuje jedinečný narodeninový chatbot – a rozdáva darčeky svojm užívateľom! Predstavenie narodeninového bota k 9. výročiu Viberu dáva používateľom možnosť roztočiť koleso šťastia a vyhrať špeciálne darčeky: kupón Viber Out, špeciálne zľavy, poukážky od partnerov alebo balíčky zábavných samolepek. Každý, kto roztočí koleso šťastia, získava darček! Druhý darček bude pre každého, kto pozve svojich priateľov, aby tiež skúsili šťastie.

Rakuten Groupon

Okrem cien od Viberu, prináša výhry aj viac ako 35 partnerských značek. Používatelia Viberu majú šancu vyhrať celkovo ceny v hodnote takmer 35 miliónov USD. Výhry sú v každej krajine iné a užívatelia tak uvidia rôzne ponuky.

Keď spoločnosť Viber vstúpila pred 9 rokmi na trh, priniesla používateľom možnosť udržiavať kontakt s priateľmi a rodinou po celom svete bez platenia vysokých účtov za telefón. Dnes okrem toho, ponúka aj najbezpečnejšiu možnosť zasielania správ a komunikácie.

„Tím Viber chcel osláviť 9 rokov platformy takým spôsobom, ktorý ktorý by odmenil aj užívateľov. Sú to práve oni, kto doviedli Viber tam, kde je dnes,“ povedala Cristina Constandache, CRO, Viber. „Sme vďační za to, že sa zapojilo aj mnoho našich partnerov a ponúklo na našom narodeninovom bote značkové ceny.“ Roztočte koleso šťastia a vyhrajte teraz: https://vb.me/e7e777 [poznámka: prístup cez mobil]

O platforme Rakuten Viber

Rakuten Viber spája ľudí. Nezáleží na tom, kto sú, alebo odkiaľ sú. Naša celosvetová užívateľská základňa má prístup k celému radu funkcií, ako sú individuálne rozhovory, videohovory, skupinové zasielanie správ, novinky a diskusia so svojimi obľúbenými značkami a celebritami. Našim užívateľom prinášame bezpečné a slobodné prostredie na zdieľanie svojich emócií.

Rakuten Viber je súčasťou Rakuten Inc., svetového lídra v oblasti e-commerce a finančných služieb. Je oficiálnym komunikačným kanálom FC Barcelona a oficiálnou aplikáciou na zasielanie správ a telefonovanie pre Golden State Warriors. Pridajte sa k Viberu a užite si najlepší komunikačný zážitok na svete!

Najnovšie informácie o aplikácii Viber sú pre vás vždy pripravené v oficiálnej komunite Viber Slovakia. Tu sa dozviete novinky o nástrojoch v našej aplikácii a môžete sa tiež zúčastniť zaujímavých ankiet. Zaujímajú vás ďalšie informácie o Rakuten Viber? Nájdete ich tu brand center.

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:Tlačové správy