televízia

Prihlásenie do šou Zámena manželiek: ako, kde a čo za to?

Formulár na prihlásenie sa do šou Zámena manželiek má Markíza neustále online. Slovenských domácností je však akosi menej, čo sa hlási, alebo len TV má problém pripraviť slovenské vydania. Namiesto toho sa opakovane stretávame s českými nepravidelnými vydaniami, ktoré sa len občasne objavia na Markíze a ani nehovoria po slovensky.

Zámena manželiek

Prihlásenie sa do šou Zámena manželiek: https://talent.markiza.sk/Zamena-manzeliek

Pokojné diely sú fajn, no viac zarábajú extrémne

Niektoré diely, v ktorých sa neobjavujú sociálne prípady a absolútna chudoba, vedia ukázať aj príjemnejšie a pokojnejšie výmeny, situácie a pohodu na jednej aj druhej strane. Niečo také je však vzácne. V rámci vysokého prahnutia po situáciách, aké sa v Čechách stali známe v spojení sloganu „nešahej mi na hada“, vlastne musíme počítať s tým, že pokojná šou nezarobí tak veľa, ako šou s agresivitou a nepríčetnými hláškami. V každom prípade, je nutné podotknúť, že rodiny, ktoré sa sem hlásia, to robia najmä pre peniaze.

Preto je tak vysoký výskyt sociálnych prípadov a ľudí, ktorí si výmenu chcú vyskúšať z trucu kvôli partnerovi, aby pocítil, čo znamená jeho polovička pre neho samotného. Koľko dostáva každá rodina za účinkovanie v šou Zámena manželiek je vecou zmluvy medzi spoločnosťou vytvárajúcou pre TV tento program a rodinou. Prípady,kedy si to len chce vyskúšať akčný manželský pár, ktorý je za každú srandu, sú vzácnejšie, ale pre inteligentného diváka jediné pozerateľné diely celej šou. Horšie je, že nájsť ich je nesmierne ťažké a rozoznať ich si žiada čas pri každom jednom diely.

Foto: Markiza.sk

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:televízia