televízia

Koleso štastia je späť s Lukášom Adamcom a Alžbetou Ferancovou

Slávna televízna šou Koleso šťastia na STV prilákala vždy veľa návštevníkov. Hra so slovami a fantázia s kombináciami slov mala podľa vzoru americkej televíznej šou veľa spoločného s pamäťou aj rýchlosťou premýšľania. Kým dávnejšie sme si zvykli na slávnu zvučku bankrotu, staré dobré cukrovinky čierny princ, či bielu a čiernu techniku, teraz po návrate Kolesa šťastie je mnohé iné.

Koleso šťastia

Tentoraz na Markíze

Nové vydanie šou Koleso šťastia prinieslo celkom iné koleso, najmä so sumami v eurách. Tiež sa objavil celkom iný moderátor, s akými sme sa v minulosti stretávali. Jozef Pročko, alebo Roman Pomajbo… tentoraz je to Lukáš Adamec. A jeho asistentkou nie je súbor modeliek ale krásna Alžbeta Ferancová… Muži aby zošaleli. Atraktívna mladá tmavovláska s ladnými tanečnými pohybmi pretáča obrazovky a približuje jednotlivé témy pred hracími kolami. Neustále je v pohybe, tlieska, usmieva sa, pôsobí naozaj atraktívne, aj keď jej šťastie a dobrá nálada občas vyznievajú až príliš. Už sa však vôbec nevyberá technika, výrobky a ani cukrovinky čierny princ. tentoraz sú výhry len peňažné, no za to je celkovo Koleso šťastia viac akčnejšie a energickejšie ako v minulosti. Koleso sa tiež krúti menej, no za šialenosť možno považovať hučanie sklamaných ľudských hlasov tam, kde kedysi zaznel slávny bankrot zo skladby od Beethovena.

Koleso šťastia vypĺňa čas pred hlavným televíznym spravodajstvom na Markíze počas pracovných dní. Lukáš Adamec má tak netradičnú prácu. Po tom, čo sa presadil a zvíťazil v šou Tvoja tvár znie povedome, dostal sa na obrazovky vo vlastnej šou ako zabávač a moderátor. Otázne je, ako stíha účinkovanie vo svojom Siepmre.

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:televízia