Technika

Fitbit predstavil štyri nové nositeľné fitness zariadenia

Fitbit má štyri nové produkty. Od smart hodiniek až po fitness náramky. Už čoskoro si budete môcť kúpiť nový Fitbit Versa Lite Edition ™, Fitbit Inspire HR ™, Fitbit Inspire ™ a Fitbit Ace 2 ™ – výrobky, ktoré sú dizajnované tak, aby zabezpečili lepší prístup k zdraviu a cvičeniu pre každého.

fitBit hodinky

Spoločnosť stavia na myšlienke, že nie jednotná veľkosť zariadenia nemusí sedieť každému. Novinky by teda mali umožniť zákazníkom vybrať si z ponuky podľa vlastných preferencií a spôsobu cvičenia. Platforma Fitbit teraz navyše ponúka sprístupnenie holistických údajov o zdraví a cvičení prepojením s jednou z najväčších sociálnych sietí.

Okrem toho firma plánuje spustiť dôležité zmeny dizajnu aplikácie, takže si budete môcť ešte viac prispôsobiť svoj informačný panel a lepšie tak porozumieť svojim údajom, spojiť sa s inými alebo objavovať nový obsah.

Fitbit Versa Lite Edition

Ak sa vám Fitbit Versa páči už teraz, bude vám sedieť aj jej univerzálna, všestranná verzia na každodenné použitie. Hoci ešte nezvládnu online stávkovanie, inteligentné hodinky Fitbit Versa Lite Edition dokážu merať činnosť a tep srdca, spánok a poskytujú osobné poradenstvo, ktoré vám pomôže dostať sa rýchlejšie k vášmu cieľu. Okrem toho otvárajú svet možností novými, inteligentnými funkciami, pestrými farbami a jednoduchým dizajnom jedného tlačidla, aby vás inšpirovali žiť odvážne a aby ste premieňali vaše ciele na realitu.

Fitbit Inspire HR

Hľadáte cenovo dostupný a zároveň štýlový fitness náramok, ktorý by vás sprevádzal 24/7? Potom by ste sa mohli nájsť v novom Fitbit Inspire HR. Automaticky zaznamenáva celodennú aktivitu, cvičenie a spánkové štádiá. Disponuje tiež viac ako pätnástimi cvičebnými modulmi so zameraním na cieľ, GPS pripojenie a relaxačné dychové cvičenia. Je dizajnovaný do malého prístroja a vyzerá jednoducho a štýlovo.

Fitbit Inspire

Ak ste vo svete nositeľných fitness zariadení nový a chcete používateľsky jednoduchý, cenovo dostupný náramok, Fitbit Inspire je skvelou voľbou. Obsahuje základné zdravotné a cvičebné funkcie, ktoré vám pomôžu udržať si motiváciu, budú monitorovať vašu aktivitu, cvičenie a spánkový režim. Okrem toho s vami bude Fitbit Inspire oslavovať vaše splnené ciele, upozorňovať vás, kedy by ste sa mali hýbať a iné. Fitbit Inspire aj Fitbit Inspire HR majú pohodlný, vodeodolný a dotykový displej s možnosťou prepojiť upozornenia z vášho smartfónu a vydržia nabité asi päť dní.

Fitbit Ace 2

Toto leto sa na trh dostane aj principiálne detská verzia náramkov Fitbit Ace 2. Jej hlavnou úlohou je naučiť deti nad šesť rokov dodržiavať zdravé návyky už od raného veku a povzbudzuje ich, aby trávili viac času s rodinou a kamarátmi. Ace 2 bude mať vodeodolný dizajn s ochranou displeja pri hre. Bude dostupný v zábavných prevedeniach s detskými motívmi a v rôznych farbách. Deťom bude stanovovať výzvy, aby sa neprestávali hýbať a ich profil bude súčasťou rodičovského, resp. rodinného profilu.

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:Technika