služby

Poisťovňa NN ponúka službu NN Rodinný lekár: o čo ide a prečo je výhodou?

Poisťovní je na Slovensku niekoľko a poisťovacích produktov ešte viac. Vyrovnať sa im, alebo ich prekonať, to znamená prísť s nejakým nápadom a ponúknuť viac. Poisťovňa NN, pôvodné dlhoročné ING, v podstate už krátko po zmene názvu prišla s nápadom ponúknuť k zdravotnému poisteniu aj službu lekára – služba NN Rodinný lekár. Keďže ide stále o jedinečný produkt, mali sme možnosť ho nedávno vyskúšať.

Rodinný lekár

NN Rodinný lekár je pre poistencov a rodinných príslušníkov

V prípade, že ste poistencom, alebo je súčasťou vašej rodiny ešte niekto ďalší, čiže tvoríte štvorčlennú rodinu, môžete využívať lekára, ktorý je na svojej linke k dispozícii počas 365 dnív roku a to neustále. Zatelefonovať sa mu dá v prípade zdravotných komplikácií, prosby o radu, pomoc, alebo sa necítite dobre. Lekár môže podľa príznakov diagnostikovať, alebo určiť závažnosť komplikácie, vylúčiť iné riziká a odporúčať postup.

Jednou z výhod je fakt, že môže zarezervovať odborného špecialistu, napríklad krčné, či kožné, poslať lístok emailom, alebo priamo online rezervovať takéhoto špecialistu vo vašom okolí. Výborná vec je to najmä vtedy, ak naozaj často navštevujete lekárov a niektorých nemáte vôbec medzi svojimi známymi a zatiaľ napríklad vôbec nemáte daného špecialistu, alebo ste doteraz ani nepotrebovali.

Lekár je nápomocný k lekárskym konzultáciám. Pomáha pri výbere a kombinovaní liekov, ak si nie ste istí účinkami a vlastnosťami, potrebujete poradiť a podobne. Určite môže byť výhodou odborník na linke, ktorý dokáže kedykoľvek posúdiť závažnosť stavu. Taktiež je využiteľný ako alternatívny názor na liečbu a postup liečby, ktorú vám stanovil iný lekár. Výhod je viacero. NN Rodinný lekár je služba spoplatnená sumou 1 EURO mesačne k cene poistky samotnej. Zdravotná poistka pritom musí byť práve produktom NN, ako inak.

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:služby