Bývanie

Odkalovač vykurovacej sústavy s novou technológiou

Odkalovače majú spoľahlivo chrániť vykurovacie sústavy pred znečistením a zároveň udržať čo možno najmenší pokles tlaku. Nové odkalovače spoločnosti Taconova dosahujú pomocou špeciálnej technológie I- krúžkov vysoký stupeň odlúčenia aj tých najmenších častíc. Kruhové sypké plniace telesá zaručujú veľkú odlučovaciu plochu pri minimálnom prietokovom odpore. V odkalovačoch TacoVent Pure, použiteľných pre vodorovnú aj zvislú inštaláciu, klesajú odlúčené nečistoty a častice do spodnej časti telesa, odkiaľ sa môžu odvádzať vyprázdňovacím ventilom bez prerušenia prevádzky zariadenia. Odkaľovač TacoVent Pure RH pre vodorovnú výstavbu sa ponúka v rozmeroch DN 20 až DN 32. Pre výstavbu do zvislých (vertikálnych) potrubí je v sortimente tiež zvislé prevedenie s rozmermi DN 20. Odkaľovač je tiež vhodný pre použitie v oblastiach solárneho ohrevu.

Ďalšou novinkou v tomto sortimente je kombinovaný odvzdušňovač s odkalovačom TacoVent Twin RH, ktorý touto technológiu súčasne z prietočného média odstraňuje vzduch a nečistoty.

Obrázky & popis

Taconova odkalovač

Odkalovače TacoVent Pure od spoločnosti Taconova s technológiou I-krúžkov ponúkajú vysokou úroveň odlučovania pri minimálnej strate tlaku.

O spoločnosti Taconova

Taconova Group AG so sídlom v Urdorfe v Zürichu vo Švajčiarsku je tradičný podnik s viac ako 50-ročnou skúsenosťou s inovatívnymi produktami v oblasti riešenia inteligentnej techniky v budovách. Jedná sa predovšetkým o technológie pre hydraulické vyvažovanie, rozdeľovače, termoreguláciu, odvzdušňovanie, solárny ohrev a systémovú techniku​​. Výrobky Taconova sa úspešne používajú vo viac ako 30 krajinách. K hlavným trhom patrí Švajčiarsko, Nemecko, Rakúsko a Anglicko.

Viac informácií

Taconova GmbH | Ing. Stanislav Češka, Sales Manager CZ & SK
T: +420 283 930 810 | stanislav.ceska@taconova.com

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:Bývanie